1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony xbox 36, aktualizacja kinect, a gra na live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ichig0, Lipiec 20, 2013.

1. ichig0

ichig0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    Siemanko,
    zacznę od tego, że szukałem już odpowiedzi na google oraz na forum. Ale nie znalazłem odpowiedzi, która mnie interesuje najbardziej. W 2008 roku kupiłem X boxa 360, nowego nie przerobionego. W 2010 roku, sprzedałem X boxa koledze i kupiłem PS3, po upływie dwóch lat kolega sprzedawał mojego Xsa, więc postanowiłem go odkupić. Problem jest następujący, podczas pobytu u kolegi konsola została przerobiona. Niedawno kupiłem Kinecta, który zaktualizował Dasha. Gry oryginalne działają co mnie cieszy, a gry pochodzące z lewego źródła, tak zwane Piraty już nie. Konsola nie może odczytać płyty. Z tym wiąże się moje pytanie. Czy teraz mogę na spokojnie podłączyć swoją konsolę do Live i bez problemu grać? Nie martwiąc się o Bana. Z tego co wyczytałem, ''piracki'' flash, został skasowany przez kinceta i przywrócony został oryginalny. Więc na moje rozumowanie wychodzi na to, że bez problemu mogę kupować Golda i grać do woli. Czy tak jest, czy lepiej nie podłączać konsoli, aby uniknąć bana? Prawdę mówiąc nie zależy mi na pirackich grach, ponieważ jestem zwolennikiem oryginału.

Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam, jeżeli jednak był podobny temat, a mogłem go pominąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Owszem piracki firmware został usunięty, ale ślady przerobienia i tak pozostały i bana otrzymać możesz, na pocieszenie dodam że od bardzo dawna nie było banów.

Wczytywanie...

Poleć forum