1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony Xbox 360 i multiplayer.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakub3235, Lipiec 21, 2014.

1. jakub3235

jakub3235 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Witam.

Posiadam przeróbke LT 3.0 i pytanie też do Was jak sprawdzić jakie LT i dasha? Bo kolega mi powiedział kiedyś, że mam LT 3.0 i nie wiem czy aby napewno.

Zacząłem ten temat ponieważ przeglądałem różne fora na ten temat lecz wszystko jest nieaktualne i nie zbyt jasne chciałbym raz na zawsze wyjaśnić pewne wątpliwości dotyczące grania multiplayer na przerobionych konsolach przez xbox live gold. To może przejdźmy od razu do rzeczy.

1. Czy podpinając przerobioną konsole do internetu jest jakieś zagrożenie? z samego podpięcia konsoli?
    2. Czy jeśli już mam podpiętą przerobioną konsolę pod internet i aktywowane konto xbox live gold to mogę zagrać multiplayer na grach piratach? Czy grozi to banem? kiedy ostatnia była jakaś fala banów bo z tego co czytałem podobno w 2009..
    3. Czy jeśli mam oryginalną grę i posiadam xbox live gold to gram czysto legalnie mimo, że konsola jest przerobiona? Mogę dostać bana wtedy?

z góry dziękuje za pomoc i jeśli macie jeszcze jakieś pytania to dołączajcie je tutaj do tematu sam postaram się pomoc. Chciałbym odświeżyć ten temat który jest chyba wałkowany od zawsze jak macie jeszcze jakieś swoje zdanie na ten temat własne doświadczenia i przygody z tym to proszę opisywać z góry dziękuje za pomoc i zaangażowanie się w ten temat na pewno pomoże wielu graczom!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    A jak wypalasz płytki ? Jeśli z topologią pod LT3.0 i działają to znaczy że masz LT3.0
    Wersje dasha sprawdzisz: ustawienia -> ustawienia konsoli i najeżdżasz na dane systemowe na samym dole.

Obecnie jest względnie bezpiecznie na live, ostatnia fala banów była w 2009r, pamiętaj tylko aby nie grac w gry przed premierą i będzie OK

Możesz grać, tak w 2009 ostatnio rozdawali bany.

Ryzyko jest takie samo jakbyś grał na kopii, nie jest ważne jaka płyta jest w napędzie, tylko jaki FW

4. jakub3235

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Przepraszam za nieaktywność brak internetu :C

Posiadam LT 3.0 i kurde już kupiłem orginalną FIFE 14 żeby grać a mam pirata :C
    Co ma do tego wersja dasha?
    To można dostać bana za granie multiplayer na piratach czy nie bo się lekko pogubiłem :/
    Ty grasz multiplayer na LT 3.0 długo?
    a jak dostane bana to co wtedy?

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeżeli gra poprawnie wypalona 1:1 to możesz grać bez obaw. Jak dostaniesz bana Masz zablokowany dostęp do XBL w singla możesz grać normalnie

6. jakub3235

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    1:1? Czyli, że jak? w 100 % cała? Po czym to poznać bo ja sam nie nagrywałem gier wiec nie wiem

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeżeli była nagrywania zwykła nagrywarka przez opcję truncate to jest w 98%

8. FormlessBag7

FormlessBag7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: