1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony xbox a internet.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DonLegionX, Marzec 15, 2013.

1. DonLegionX

DonLegionX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,

jestem świeżym użytkownikiem Xboxa 360 Slim.
    Konsolę w najbliższym czasie zamierzam przerobić RGH (jako że jest wyprodukowana w 09.2012).

Co da mi podłączenie tak przerobionej konsoli do internetu jeśli nie mogę korzystać z MP?
    Nie będę korzystał z przeglądarki internetowej ani oglądał filmików z YT.

Bardziej interesują mnie kwestie czy gry będą działać bez problemu (np. wymaganie aktualizacji), czy odpalanie gier z dysku będzie działało (zakładając że obrazy będę wgrywał z laptopa po przez USB bezpośrednio na dysk) i co bardzo ważne!! żeby emulatory działały bez problemu.

W skrócie co da mi podłączenie neta do X'a i czy da się normalnie funkcjonować bez?

Jest to dla mnie ważne ponieważ router mam w innym miejscu co X'a i połączenie jednego z drugim oznacza min. kucie w ścianach.
    (wykluczam tutaj kupno WiF do konsoli).

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na rgh nie podlaczysz sie do live, pozostaje alternatywy.. bez internetu mozesz noramlnie funkcjonować wszystko w x360.

1 osoba to lubi.
  4. DonLegionX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Tak jak pisałem, nie interesuje mnie MP, porównywanie wyników z innymi graczami czy ściąganie dem oraz wykupowanie jakiś abonamentów.
    Czy Live daje mi coś jeszcze prócz tego co wymieniłem?

Jak wygląda kwestia aktualizacji gier (łatki/poprawki)?

I jakie alternatywy masz na myśli?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Daje : video rozmowy , oraz internet explorer , być może jeszcze coś ..

Alternatywa : RGH !!

Zalety:

WSZYSTKO TO ZA DARMO :
    Gra z dysku bez płyt , brak blokady regionalnej, wszystkie dodatki DLC, gry XBLA , wszystkie uaktualnienia,
    emulatory i gra po sieci - LINK - w gry posiadające opcję SYSTEM LINK, wrzucanie gier po ftp, z pena..
    do wyboru , do koloru

Wady:

Brak XB Live

1 osoba to lubi.
  6. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na rgh nie musisz miec aktualizacji, po prostu wgrywasz na dysk/pendrive gre i odpalasz bez zadnych zabaw :] oczywiscie mozesz sobie za darmo wgrywać dodatki do gier, etc..

1 osoba to lubi.
  7. DonLegionX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jak pisałem, nie zależy mi na przeglądarce, video-konferencjach też nie, bliżej niż x'a mam przed sobą laptopa ; )
    Aktualizacje jak rozumiem ściągam sobie z neta na komputer a z kompa wgrywam na dysk?

X ma funkcjonować do gier i ew. odtwarzania filmów.

Zatem czy przy takich wymaganiach spokojnie mogę odpuścić połączenie z netem?

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, RGH będzie dla Cb lepszym wyborem :)
    Gry będziesz odpalał z dysku, bez zbędnego denerwowania się przy nagrywaniu płytek, a filmy odtworzysz programem xmplayer na RGH.
    Jak będziesz chciał pograsz sobie online to będziesz mógł, sobie pograć na LINK`u, nie gra na tym tak dużo ludzi jak na xbl i nie we wszystkie gry na tym zagrasz (tylko gry obsługujące system link), ale zawsze to jakaś alternatywa :)

1 osoba to lubi.
  9. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak.. Możesz, to co potrzebujesz to sciagasz z komputera wgrywasz na dysk i tyle :) A jesli by cie kiedys interesowal multiplayer to pozostaje alternatywa i gitarka:) Na RGH wszystko masz.

1 osoba to lubi.
  10. DonLegionX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Piękna sprawa i właśnie takich odpowiedzi oczekiwałem : )

Kolejna demolka w mieszkaniu napawała mnie niepokojem..

Jedyna wada tego RGH to całkowita utrata gwarancji przy moim slimie oraz cenna 180zł za przerobienie : D

Wczytywanie...

Poleć forum