1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony XBOX, czy może być ban?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bezzo, Wrzesień 30, 2013.

1. bezzo

bezzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jedne ważne pytanie ponieważ nie potrafię znaleźć na necie jednoznacznej odpowiedzi, a mianowicie posiadam XBOX'a FAT z 2007 roku, który nie był przerabiany ani nic. I mam okazję być w posiadaniu wersji SLIM z 2011 roku za śmieszne pieniądze ale jest jedna ważna sprawa a mianowicie okazało się, że ten SLIM jest przerobiony, nie wiem dokładnie jaką metodą bo nie interesowałem się tym zbytnio. Dowiedziałem się o tym bo w napędzie była pozostawiona piracka płyta Prince of Persia (wersja z 2008 roku). Zaktualizowałem tego SLIM'a i jak włożyłem tą piracką płytkę po aktualizacji to normalnie śmigała. I tu pytanie. Czy mogę dostać bana na konsole? Jest to dla mnie problem ponieważ zakupiłem sobie GTAV no i chciałbym pośmigać online a wyczytałem, że można załapać bana za grę online jak się ma przerobionego X'a. Pozdrawiam :)

P.S.
    Witam wszystkich jako, że jest to mój pierwszy post ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Nie dostaniesz bana :p Masz przerobienie LT 3.0
    Jeżeli chodzi o piraty, to jeżeli będzie gra dobrze nagrana to też możesz grać na sieci bez obaw, że dostaniesz bana :)

4. bezzo

bezzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O dzięki wielkie za odpowiedź :D
    Bo się właśnie martwiłem, czyli mogę sobie ściągać gry wypalać (oczywiście nie grać online) ale na oryginałach mogę śmigać na multiku do woli?
    Dla bezpieczeństwa przy odpalaniu pirata sobie zrobiłem drugie konto offline a te LIVE zostawiłem tak jakby na oryginały.

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Co za różnica czy będziesz grał na piratach offline czy online ? Masz przerobiony napęd, jeżeli będziesz miał dostać bana to dostaniesz. Fakt faktem MS nie banuje na razie za lt więc nie masz się co przejmować.

6. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Taka różnica, że jeżeli nagrasz płytę nie dokładnie i będą występowały na niej błędy i będziesz grał online to o wiele łatwiej dostać bana.

Bezzo
    Możesz grać online również na piratach, tylko wcześniej sprawdź weryfikację płyty. Jeżeli jest 100% to bez obaw możesz grać.
    Oddzielne konta nic ci nie dadzą :p

7. bezzo

bezzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nawet gdyby to wolę nie ryzykować grą na piratach online :p
    Przez online zostanę na oryginałach.
    Zastanowię się wgl jeszcze czy mnie ta przeróbka interesuje czy zostanę przy swoim staruszku :)

Wczytywanie...

Poleć forum