1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony Xbox po RROD-dzie nie łapie ostatniej akualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez saikolank, Grudzień 23, 2012.

1. saikolank

saikolank Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem świeżakiem i też dlatego tutaj piszę. Z konsolami do tej pory miałem tyle wspólnego co nic- nie licząc przygód z ps1 atari, ale to już średniowiecze. Nie nosiłem się zupełnie z zamiarem kupienia głośnego, awaryjnego, przestarzałego Xboksa.
    Ale trafiła mi się okazja Xbox arcade 2 pady 15 gier ori full okablowanie pudełko instrukcje dowód zakupu za całe 60zł :eagerness:
    Konsolkę bolało przegrzanie, już drugi albo trzeci raz, w środku widać że i CPU i GPU podnoszone i było kulkowanie. Zmodyfikowałem chłodzenie, nałożyłem świeże pasty i konsola zagadała. Z początku sypała RRodem ale jej przeszło. Na ten moment nie wchodzi do końca żadna akualizacja. Choć z początku dash był nieco starszy i po kilku próbach GUI się zmieniło, doszły kinnecty i pare funkcji.
    Chce grać w nowe gry a bez ostatniej akualizacji nie jest to możliwe. Z każdego nośnika, czy to płyta, pen, net instlka kończy się błędem o końcówce C005-3007 co jednoznacznie oznacza blokade spowodowana przeróbką iksa. Po tym komunikacie restart i komunikat E64. Wyjmuje nośnik, odpalam jeszcze raz i normalnie wchodzę do dasha. Doszedłem, że trzeba przerzucić oryginalne FW napędu z oryginalnym kluczem aby update przeszedł i potem przeróbka spowrotem. Dodam że napęd jest tak na 90% oryginalny z tego egzemplarza konsoli.

Także zasadniczo mam tylko jedno pytanie i chciałbym otrzymać w miare przejrzyste rozwiązanie mojego problemu, gdyż 3ci dzień próbuje znaleść jakieś konkrety co mam w tym przypadku zrobić i zupełnie nic.
    Jak się da wolałbym uniknąć zabawy w HW, ale jak nie ma wyjścia stacja lutownicza hotair i jakieś ta zdolności manualne są w pogotowiu :courage:

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    jedynie softwareowo musisz podejść do tematu. tak jak napisałeś musisz wgrać spowrotem oryginalne fw napedu ( tylko z twoim kluczem ) potem aktualizacja i wgrywasz spowrotem LT również z twoim kluczem napedu. Wszystko znajdziesz w tutorialach w dziale LT. 1 musisz odczytać i zapisać na pc swój klucz. 2 sciagnac z sieci oryginalne fw do twojego napedu. 3 dodajesz klucz do tego fw oryg. i wgrywasz do napedu. 4. aktualizujesz konsole do najnowszego dasha. 5. szukasz LT do swojego napedu i dogrywasz klucz do tego LT fw. 5 pakujesz to do napedu i cieszysz sie grami :) najwazniejsze! jak nie masz klucza to do niczego sie dalej nie zabieraj bo potem konsola tylko filmy i muza + demka.

Wczytywanie...

Poleć forum