1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kalinek, Lipiec 26, 2012.

1. Kalinek

Kalinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, z racji tego ze jest to mój pierwszy post na tym forum, oraz jakimkolwiek forum o konsoli xbox, oraz jestem jej posiadaczem od kilku dni to proszę o wyrozumiałość, bo chciałbym wiedzieć troche wiecej o mojej konsoli :D
    1. Konsola jest przerobiona i czy moge ja podłączyć do internetu, czy to ze nie bede sie logował do xbl to nic nie da i dostane bana?
    2. Jak sprawdzić wersje przeróbki, bo wiem ze jest xtreme wgrana czy jakos tak, ale chyba stara wersja skoro przy włożeniu kopii zapasowej gry która działa na innym xboxie działa tam nie widzi płyty.
    3. Kiedy chce odpalić pewna gre, to pisze ze wymagany jest update i nie wiem czy robić, nie stracę wtedy możliwości odpalanie kopii zapasowych gier?
    4. czy da sie go troszkę wyciszyć :D
    5. Konsola nie ma gniazda HDMI i czy pomiedzy tym a gniazdem component bedzie duża różnica?
    Proszę o odpowiedz na moje ptania :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kunnorinno

Kunnorinno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Prędzej czy później dostaniesz
    2. Nie wiem
    3. Prawdopodobnie stracisz
    4. Możesz go wyciszyć zgrywając grę na dysk wtedy nie chodzi jak suszarka
    5. Jak podłączasz przez 3 chinki to jakość nie jest za dobra, jak podłączasz tym co ma bodajże 5 chinków to tak dużo nie tracisz

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    3.Jaki dash w konsoli ? Wtedy się dowiesz czy tracisz czy nie.

Bez hdmi O:) ojojo toż opus albo xenon będzie :-X

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. Kalinek

Kalinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko jest mały problem nie wiem co to ten dash...?
    EDIT:Już wiem co to jest :D tylko nie wiem gdzie to sprawdzic i nie jestem pewny czy to to, ale to wersja 2.0.13146.0

Wczytywanie...

Poleć forum