przerobka 01/09/2009

rosolak100

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie czy ozna przerobic konsole wyprodukowana 01.09.2009 jaka najlepsza wersja przerobki zeby chodzily wszystkie gierki???? Mam konsole tydzien i nie bardzo wiem co jest dobre a co nie. Dzieki za pomoc!
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Można . Najlepsza wersja przeróbki to ixtreme 1.61 . Poza tym jeśli grasz online to przeróbka nie jest dobrym rozwiązaniem , a nawet niewskazana jest .
 

St3fanek1

Świeżak
Świeżak
Wedlug mnie najlepiej nie przerabiac:)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
z tego co wiem to można, ale trzeba lutować :(
 

Kaktus92

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jaki napęd:
LiteOn v1, v2- zwykła przeróbka bez lutowania
LiteOn v3- z lutowaniem.

Wszystkie napędy jakie do tej pory wyszły są przerabialne.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
1.09.200v to na 100% liteon v2 czyli przerobka latwa i przyjemna.
 

bary92

Użytkownik
Użytkownik
Przerob sobie konsole iXtreme 1.6 Non Stealth :] Kazda gra bedzie dzialac i nie ma obaw ze jak bedzie wave 4 czy wave 2 gra nie zadziala ;]
 

bhazd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam konsolę z 6 września 2009, więc jaki to jest napęd Panowie i Panie, bo ja już się pogubiłem...
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że można :)
 

rosolak100

Użytkownik
Użytkownik
dzieki aczym sie rozni iXtreme 1.6 Non Stealth od iXtreme 1.6.1
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja mam konsolę z 6 września 2009, więc jaki to jest napęd Panowie i Panie, bo ja już się pogubiłem...
rowniez liteon v2 na 100%
 

bartekkonin

Świeżak
Świeżak
Witam, pewnie pisze nie w tym miejscu co trzeba ale niech mi ktos konkretnie odpowie, poda link gdzie to jest podane na forum bo szukam szukam i znalezc nie moge. Mianowicie chodzi o to ze mam konsole przerobiona wersja 1.4 i chcialbym ta 1.61 czy ktos mi moze powiedziec krok po kroku jak to samemu zrobic jak wogole samemu konsole przerobic
Bylbym bardzi wdzieczny
 

Do góry Bottom