1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka 1.5 a najnowszy update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez johnalabama, Czerwiec 20, 2011.

1. johnalabama

johnalabama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przerabiałem konsolę 2 lata temu przeróbką 1.5 i do tej pory KAŻDA gra spatchowana do wave2 mi działała. Ostatnio update'owałem konsolę gdy potrzebowałem uruchomić mortala i portala 2. Zrobiłem to z pendrive'a i działały pięknie. Niestety wczoraj zacząłem grać w Fallout: New Vegas i jako że nie mogłem dotrzeć do drugiego miasta przez zawieszanie konsoli, chciałem update gry. Podpiąłem do internetu i update konsoli zepsuł mi przeróbkę. Nie mogę grać w żadną z setek kradzionych gier. Możecie powiedzieć, że mi się należy ale potrzebuję ratunku kochana braci BOSSÓW do spraw Xboxa! Jak mogę wrócić do mojej kochanej przeróbki? Chciałbym, żeby jedyną możliwością nie była sprzedaż konsoli i kupno takiej, której ktoś nie zdążył zupdate'ować ;)

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie,
    johnny alabama

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Temat wałkowany miliard razy. Konsola do ponownego flashowania.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Takich tematów jest już chyba setka, tak trudno poszukać? Jak myślisz, co się stało? skoro piraty nie działają, to znaczy, że nie ma ixtreme. Co robić dalej? Jak chcesz grać, to przerabiasz jeszcze raz i po sprawie.

5. johnalabama

johnalabama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję! Bałem się po prostu czy nie trzeba robić jakiegoś innego koszmaru a nie starej dobrej przeróbki 1.5 <3

Wczytywanie...

Poleć forum