1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka 1.61 LiteOn

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bryden, Listopad 9, 2009.

1. Bryden

Bryden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    W weekend rozmawiałem z koleśem co przerabia x0. Pytałem się go kiedy będzie ten nowy flash dla Litka, on mi odpowiedział: "1.61 na LiteOny miał byc już w piątek (6 listopada) ale przesunięto date premiery na dzisiaj na godzine 12-00. Sprawdzam strone xbins.org a tam nie ma :( Także ma ktoś już jakieś info na ten temat? (tylko nie piszcie postów w stylu: dołączam się do pytanie albo ja nic nie wiem...)

2. Lotnik421 Xbox One

3. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Walka ci koles pozniel najnormalniej w swiecie.....

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nikt nic nie wie bo nikt nie jest c4va!

Koszujemy,jak bedzie to sie dowiemy wszyscy

Wczytywanie...

Poleć forum