1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka a ban na konto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TomalasPL, Czerwiec 8, 2010.

1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Siema
    Czy jeśli będe u kolegi grał online na moim koncie na przerobionej konsoli to moge dostać bana na GamerTaga(konto)?
    Jeśli tak to grałbym offline, i czy taki trik: gram offline na jego przerobionej przekładam dysk do mojej nie przerobionej aktualizuje gamerscore i spowrotem przekładam, czymś grozi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten "trik" niczym nie grozi. Wiele osób tak robi. Ale jeśli zbanowaliby Ci tą konsolę, to już nie mógłbyś przekładać.

4. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Tzn mojej konsoli nie zbanują jeśli przełoże dysk z tej co ma przeróbke? wydaje mi sie że nie bo na dysku nie ma żadnych info o przeróbce tylko w napędzie siła. Ale czy ban na konto grozi przy fali banów za korzystanie offline na przerobionej konsoli? dodam że jesczze jak kolega nie miał przeróbki to graliśmy na tej konsoli online i teraz przy banach mogą mi konto zbanować jeśli tak robią i nie wiem jak to jest w końcu

5. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Jak grasz offline to nie dostaniesz bana, jeśli o to Ci chodzi...

6. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jeżeli raz zagrałeś online na przeróbce, to na fali banów możesz ją dostać. Jedyny sposób aby się upewnić, że nie dostałeś zanim się podłączysz do wejście na stronę xbox i tam gdzieś w profilu jest napisany czy masz zablokowane konto. Wystarczy robić ten trik z zamianą, a nic ci się nie stanie.

7. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Nie wy mnie nie rozumiecie ja pytam o ban na KONTO nie na konsole bo moja konsola NIE JEST przerobiona, tylko konsola kolegi i czy jak będe grał na jego konsoli to czy przy fali banów zbanują mi konto :p bo podobno ostatnio zaczeli razem z banami na konsole dawać bany na gamertagi o to mi chodzi

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    bana na konto nie dostajesz za kopie, przerobke itd. Bana na konto mozesz dostac za grzebanie w profilu, np podbijanie sobie GS lub edycje save, ewentualnie za obraze innych graczy.

9. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    A no nareszcie ktoś zrozumiał o co mi chodzi :D to dobrze bo ktoś mi mówił że bana na konto też dają :/ dzięx :D

Wczytywanie...

Poleć forum