1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka a ban

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MasterOblivion, Grudzień 26, 2008.

1. MasterOblivion

MasterOblivion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam w planach kupić xbox'a 360, ale zastanawia mnie jedna rzecz - czy sam fakt posiadania przerobionej konsoli jest możliwy do wykrycia, kiedy jestem online i czy grozi banem?

Dokładniej - czy jeśli będę miał przerobioną konsolę, ale na kopiach zapasowych grac będę tylko przy odłączonym internecie, a na online (przez Live!) tylko na oryginałach to jest możliwość, że dostane bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ViRuE

ViRuE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co mi wiadomo i slyszalem. To grajac nawet przy odlaczonym necie na kopiach to konsola/naped zapisuje dane z odtwarzania tej plyty i potem idzie to do M$.

4. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    moim zdaniem raczej nie dostaniesz bana, a jaki firmware chcesz przerabiac?

Konsola zapisuje co, kto, kiedy w co gral ale jak bedzie gral na oryginalach przez neta to nic mu za to nie grozi, gorzej bedzie jak zacznie grac w gry (piraty) przed premierą :p wtedy jak podlaczy konsole to najprawdopodobnie bedzie ban, dlatego na piratach to tylko po premierze grac !!

5. ViRuE

ViRuE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    No tak nawet jak ma sie odlaczona konsole od internetu bo po ponownym podlaczeniu zaktualizuje sie profil i inne dane zostana przeslane i juz nic nie pomoze:)

6. MasterOblivion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli po premierze mogę spokojnie jechać offline na kopiach, a później bez stresu śmigać na live! na oryginałach? A samą przeróbkę mogą wytropić?

7. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Nikt tego nie wiem i nikt ci na 100% ci nie powie jak przerabiasz to trzeba liczyć się z banem wszystkie teksty na allegro typu ochrona przez banem na live to są wyssane z palca najlepiej to mieć dwie konsole pierwszą przerobioną a drugą nieprzerobioną jak będziesz grać na zbanowanej to niema czego się obawiać.

XBOX 360 bez dostępu do usługi Live jest jak komputer bez internetu.

8. MasterOblivion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za wyjaśnienie.
    A przy okazji, może powiecie, jak będzie wyglądać obraz na monitorze HP LP2465 (16:10) z natywną rozdzielczością 1920x1200? Będzię rozciągnięty, czy będą pasy?

9. sebool12

sebool12 Guest

Nie będę zakładał innego tematu tylko napisze tutaj. W najbliższym czasie mam zamiar kupić Xboxa 360 Premium i chcę go od razu przerobić. Czy przerobiona konsola nawet bez uszkodzenia plomb i tak straci gwarancje ?? Chodzi mi o to, że gdzieś przeczytałem iż Microsoft przy reklamacji sprawdza datę wgrania firmware. Czy może ktoś to potwierdzić ??

10. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli plomby nie zostaną uszkodzone, to gwarancji nie stracisz.
    Gdyby coś się działo z konsolą, wgrywasz oryginalny bios napędu i wysyłasz do MS :)

A czy sprawdza?
    http://x360iso.org/showpost.php?p=56406&postcount=152]Oryginalny post

Wychodzi więc na to, że MS nie sprawdza daty wgrania biosu :cool:

11. Bertas

Bertas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co robi M$ tego nikt nie wie.Gwarancji nie tracisz jeżeli serwis się nie zorientuje czy konsola była otwierana.Jednak już samo jej rozmontowanie jest równoważne z utratą gwarancji.Potem można liczyć tylko na szczęście.Nie piszcie więc, że nie traci się gwarancji, można nie stracić ale to nigdy nie jest nic pewnego.

12. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli plomby masz całe, to można powiedzieć że masz konsolę na gwarancji, oni nie patrzą na nic innego :)

Wczytywanie...

Poleć forum