1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka a fala banów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raph, Październik 2, 2011.

1. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Jutro dotrze do mnie slimek. NIe ukrywam że noszę się z zamiarem jego przeróbki ale...
    jak wiemy 2 lata temu w okolicach listopada na niedługo przed świętami posypały się mass banicje na całym świecie od M$ w prezencie. Ja miałem to szczeście na niedługo przed tym pozbyć się swojej konsoli na rzecz ps3, ale nie o tym chciałem.

Uwazacie że warto przerobic teraz konsole (LT 2.0 mrr) czy jednak poczekać do grudnia i rozeznać zamiary M$ ? A może ktos z was ma jakies (nie)oficjalne informacje na temat banów ?
    Z tego co wiem w zeszłym roku M$ udaremnił i wiele osób nadal może się cieszyć z pełnosprawnej konsoli.
    Jak to dziś wygląda ? Bo nie chciałbym pocieszyć się live przez miesiąc czy dwa :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Nikt nie wie, co kombinuje M$ i kiedy postanowi nagrodzić piratów. Przerabiając konsolę i grając LIVE możesz mieć 100% pewności, ze prędzej, czy później ban cię dosięgnie. Nie ma pewnego sposób uniknięcia bana. Aczkolwiek ludzie grają i mają się dobrze. Decyzja należy do ciebie. Tylko potem nie płacz, że przerobiłeś i ban.

4. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    To zależy jak dbasz o to wszystko.
    1. Najnowsza przeróbka
    2. Dobrze wypalane i patchowane gry
    3. Nie odpalanie gier/beta gier itd. przed premierami.
    I twoje szanse na dostanie bana maleją.

Wczytywanie...

Poleć forum