1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka a Gwarancja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SaintaSPL, Wrzesień 23, 2010.

1. SaintaSPL

SaintaSPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    Witam jak to jest??:p

Mam gware w media expert na 5 lat na mojego x360. Czy jak przerobie konsole to mi ta gwarancja pójdzie sie je...?? Dzięki za odpowiedzi:):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Tak, twoja Gwarancja pójdzie w Las. Po przeróbce to już jest czysty hazard. Wszystko zależy od tego czy panowie ze sklepu lub serwisu Microsoft kapną się czy masz przerobiony napęd. Ale jeżeli masz napęd który można Sflaszować software'owo (Lite on V1, V2) To można wgrać spowrotem oryginalny kluch napędu i będzie to wyglądać tak jaby nie było przeróbki.

Wczytywanie...

Poleć forum