1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka a korzystanie z internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mojrzesz, Grudzień 22, 2014.

1. Mojrzesz

Mojrzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam konsole przerobioną lt 3.0 i nie wykorzystany Xbox live. Słyszałem o banowaniu dysków, lecz ja wszystko wgrywam na pendrive, zarówno gry jak i zapisy. Jak myślicie czy można spokojnie podpiąć konsolkę pod neta? Czy może jednak nie koniecznie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możesz spokojnie wejść na XBL.

4. Skater

Skater Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możesz (jak już banują to całą konsolę nie tylko dysk) ostatnia fala banów była 2009 r. Microsoft odpuścił banowanir bo nawet jak masz przeróbke to MS dalej zarabia np.jak kupisz golda.

5. Mojrzesz

Mojrzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź :)

Wczytywanie...

Poleć forum