Przeróbka a multiplayer.

Jackobzly

Użytkownik
Użytkownik
A zwykła nagrywarka DVD co mam w komputerze nie będzie dobra ?
Trzeba jakąś specjalną ?
 

P0PC0RN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli gra ma xgd3 to można ją nagrać na zwykłej nagrywarce sposobem Truncate i zostanie wypalona, ale część gry zostanie "ucięte" i tym samym twoja gra nie jest kopią 1:1 i ryzyko bana wzrasta. Jak nagrywasz gry z xgd3 przerobionym ihasem wypala 100% gierki.
 

Jackobzly

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Polećcie mi jakąś dobrą nagrywarkę do 90 zł.
I to wszystko ? Czy trzeba tą nagrywarkę specjalnie przerabiać ?
 

P0PC0RN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Osobiście korzystałem z tego tutoriala X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl a samemu kupiłem nagrywarkę iHas 124B, których jest pełno na allegro, ale poczytaj i znajdziesz listę kompatybilnych nagrywarek. Jeśli chodzi o samo nagrywanie to ja używałem tego tutoriala: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
A ja słyszałem, że jeżeli ma się piraty, nie powinno się intalować ich na HDD. Może już przestarzałe pogłoski.
 

Jackobzly

Użytkownik
Użytkownik
A czy te tutoriale są "komptybalne" że tak powiem z LT 3.0
 

P0PC0RN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Te które podałem są tylko pod lt 3.0 :)
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
z wykozystaniem nowego BURNMAX mozesz uzywac zwyklej nagrywarki.
poszukaj wiadomosci od CE4Va :p
 

Jackobzly

Użytkownik
Użytkownik
To nie rozumiem. W końcu jak będę na zwykłej nagrywarce nagrywał mam większą szansę na bana czy nie. Kolega wyżej pisał o jakimiś BURNMAXIE czymkolwiek to jest to nie wiem, ale w czym ma mi to pomóc ?
Że niby tak ujmę "nagrywając z jakimś burnmaxem na zwykłej nagrywarce wypali mi grę 1:1 tak jak na nagrywarce z iHasem ?
Jak sprawdzić aktualnego dasha ?
 

P0PC0RN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mówiąc szczerze nie słyszałem nic o Burnmaxie i mnie to zaciekawiło. Mam nadzieję, że jmik76 wyjaśni co nieco więcej. A dasha sprawdzasz w Ustawienia>System>Ustawienia konsoli>Dane systemowe i na prawo Interfejs głowny.
 

Jackobzly

Użytkownik
Użytkownik
Mam dash 2.0.16202.0. Da się przerobic na LT 3.0 ?
 

Do góry Bottom