1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka, a oryginalne gry.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez futureshock, Październik 6, 2011.

1. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam. Miałem pare dni temu przerobionego xboxa na lt 1.9 bodajze czy tego starszego, i po aktualizacji z dead island usuneło mi przeróbke i czy jest teraz mozliwosc ze jak sobie kupie oryginalne gry i podlacze konsole do internetu to nie dostana bana bo kiedys mialem przerobionego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. esej

esej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    słyszałem ze takie wrócenie do stanu oryginalnego softu flaguje konsole, ale nie jestem pewny

4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Flaguje konsola .Wystarczy sprawdzic programem xval.Niestety twoja konsola czeka na ban w kolejnosci, nawet orginal grasz bo jest oflagowana konsola. Trzeba było wgrać orginalnym FW potem wykonać update dashobard, to nie byłoby flagi.Orginał i live czeka ci BAN.

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zostalo Ci tylko przerobic raz jeszcze i walic na piratach..

6. krzaczek12

krzaczek12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam dokładnie ten sam problem i mam pytanie czy samemu jakoś dam radę powrócić do przeróbki czy lepiej jednak zanieść do serwisu bo moge coś skopać?

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    [QUOTEmam dokładnie ten sam problem i mam pytanie czy samemu jakoś dam radę powrócić do przeróbki czy lepiej jednak zanieść do serwisu bo moge coś skopać?

][/QUOTE]jak nie wiesz jak to lepiej zanieść bo póżniej koszty będą 4razy takie

8. krzaczek12

krzaczek12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli to nie polega tylko na włożeniu jakiejś tam płytki z oprogramowaniem do napędu i tyle? ;/

9. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie umiesz - nie rób !!

10. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    A ja mam pytanie, czy na przeronionej konsoli z LT+ mogę normalnie grać we wszystkie oryginalne nowe gry bez problemów OFFLINE? Nic się ne stanie? Bo chciałbym sobie kupić Forze 4.

Wczytywanie...

Poleć forum