1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka a..?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez swistak1100, Marzec 18, 2011.

1. swistak1100

swistak1100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam! Nie dawno temu konsola mi sie przegrzała. Nie grałem na niej, lecz gdy ją odpalam to wyskakuje RRoD. Kable są podopinane, więc bez zadnych podejrzeń stwierdzam iż się popsuła:). Podobno przerabianie konsoli jest nie legalne, więc pytam:

Co się stanie, jeśli wyślę przerobioną konsolę na gwarancję i dystrybutor się zorientuje, że jest przerobiona?

Podziękuje za odpowiedz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Jak masz plomby to smialo wysylaj. Co Ci moga zrobic? Przeciez Cie nie zamorduja :)

4. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Znając życie odeślą konsolę, albo na ich koszt albo na Twój. Jednak gdy masz plomby to możesz wysłać, niektórym się udaje. ;)

5. swistak1100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no plomby są, tylko bałem się, że mogą to gdzieś zgłośic czy coś. Wolałem się upewnić. Czyli jak jest przerobiona i się zorientują to odsyłają z powrotem tak?

6. swistak1100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    a i jeszcze jedno pytanko. Ile gwarancji jest na RRoD'a? i mogłby mi ktoś wysłać jakieś namiary na Dystrybutora w Polsce?

7. piotrekali

piotrekali Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mars
    Gwarancja na RRoD'a to 3 lata od dnia zakupu czyli paragon jak go nie ma to od daty produkcji konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum