1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka,aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez push, Październik 4, 2011.

1. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podał mi linki do tutoriali odnośnie przeróbki xboxa,posiadam napęd Lite-on,mam wgrane Ixtreme LT,i mam jeszcze stary dashboard(przed ostatni bodajże) żeby wyciągnąć klucz itp. co po kolei muszę zrobić,wiem że jest wiele tutoriali ale nie które tylko do Benq inne znowu za pomocą jakiś urządzeń.Czy można wykonać wszystkie działania bez lutowania czy zakupowania specjalnych urządzeń,w zaciszu domowym? Za wszystkie odpowiedzi dziękuję,i pomogą mi wszystko sprawnie wykonać,gdyż nie mam za dużo czasu ostatnio. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba jednak sprzęt jest potrzebny. Klucz bez integracji dało się wyciągnąć bodajże do 1.6.

4. suchy62

suchy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podepne się pod pytanko, nieche zakładać nowego tematu. Mam x360 z napędem liteon, odczytany klucz (plik Lite-OFW.bin)
    Czy w moim przypadku jest możliwość aktualizacji dasha i wgrania Flash LT1.9, samemu? W zaciszu domowym jak to napisał przedmówca;)
    Jeśli tak to poproszę o jakieś namiary;)

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Poleć forum