1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka bez utraty gwarancji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtas453, Lipiec 23, 2010.

1. wojtas453

wojtas453 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema!
    Mam pytanie.
    Na allegro.pl zobaczylem taka aukcje
    FLASH NAPRAWA PRZERÓBKA NAPĘDY XBOX 360 GLIWICE (1148650214) - Aukcje internetowe Allegro
    I zastanawiam sie, czy jest to mozliwe, ze przerobka w ktorej sie nie traci gwarancji.
    Z tego co slyszalem, to zawsze przy przerabianiu sie traci gwarancje, a tu takie cos znalazlem na allegro ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    po prostu nie usuwa plomby ? ale sie nie znam i nie jestem pewien ;>

4. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w Łodzi przerabiałem swojego LiteOn'a, który wymagał lutowania to gość powiedział, że lutowanie = utrata gwarancji. A co najciekawsze - pierwsza plomba, ta pod faceplate, jest nienaruszona :D

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie koniecznie lutowanie to utrata gwarancji, poprostu w serwisie musza odkryc to ze bylo cos robione z napedem a nie zawsze tak jest

6. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    tracisz gwarancje , lecz jak wyślesz uszkodzoną konsole do MS i będą plomby na swoim miejscu to może uda Ci się i odeślą Ci naprawioną konsole :)

7. wojtas453

wojtas453 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To jeszcze raz.
    Wysylam im konsolke, oni ja po jakims czasie przysylaja, a w razie RRoDa, albo cos w tym stylu moge z powrotem oddac na gwarancje?

Wczytywanie...

Poleć forum