1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - co z czym się je?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebol603, Wrzesień 30, 2011.

1. sebol603

sebol603 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Apaluję do wprawionych forumowiczów by stworzyli w zakładce dla świezaków konkretny poradnik, który opisywał by wszystko co wiedzieć powinni nowi posiadacze przerobionego Xboxa! Jak widzę jest masa rzeczy, o których powinniśmy wiedzieć, a na pierwszych stronach tego nie widać. Tworząc taki konkretny poradnik zaoszczędzicie sobie i nam dużo czasu i siwych włosów na głowie. :)

W poradniku mile by były wdziane wszystkie zagadnięcia które warto ogarnąć czyli jakieś tam Wavy, Flaske, LTki, ABXy czy jak to tam było, co, jak z czym się to je, jak sparwdzić, czy można samemu zaaktualizować, skąd wiedzieć i inne podstawowe czy też ważne informacje :)

I nie mówicie mi tutaj, że szukanie nie boli bo zamiast mieć wszystko na pierwszej stronie forum muszę przeczytać z 3 byle jakie tematy by wyłapać poszczególne słówka, następnie wklepać w poszukiwaniu co to, po co to, czy mogę samemu, do czego to służy... I zamiast przyswoić potrzebną wiedzę w powiedzmy 30 min zajmie mi to z 2-3h?

Z góry dzięki! :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. steven_hyde

steven_hyde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko jest na forum - wystarczy poszukać...

Wczytywanie...

Poleć forum