1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka czy oryginał??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MARINO, Marzec 24, 2008.

1. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Siemka!!

Mam konsolkę sprowadzana z anglii. Kupilem ja w grudniu (a sama konsola zakupiona w sierpniu) od kolesia z allegro. Chcialbym ja przerobic ale sie troche cykam :-\.
    To jest link tej przerobki: http://www.allegro.pl/item328800550_sklep_pro_przerobka_flash_wszystkie_w_0_dni.html
    Czy jest dobra??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Przeróbka czy oryginał??

Byłaby dobra. Ale lepiej trochę ją najpierw ją nieco dłużej przetestuj.

4. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

albo wyslij emiala do uzytkownikow co juz kupili u niego usluge :) napewno nie beda klamac i powiedza o swoich odczuciach

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

No i upewnij się że nie zerwie ci plomby i da oryg. soft byś miał nadal gwarancję u microsoftu.

6. MARINO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków

Jutro do niego dzwonie a jak patrzylem na oceny to po prostu kolo miazdzy. Wszyscy pisza ze jest mistrzem i nie oszukuje. Jakis kolo mu zaplacil 90 zl a ten mu wydal 60 jak juz wsiadal do auta :).

7. siloos

siloos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    krak

czesc przymierzam sie do przerobienia mojego xboxa360 ale nurtuje mnie jeden problem jaka wersje przerobki wybrac. Glownie gry pobiralbym z serwisu ********.org i tak sie zastanawiam czy wstawiane tam gry sa z stealth patchem ? Moze ktos z was korzysta z w/w strony do sciagania gier i sie wypowie czy te gry ktore tam sa posiadaja stealth patch gdyz niechcialbym zachwile znowu przerabiac xboxa z powodu problemow ze znalezieniem stealth patcha. prosze o pomoc

8. MARINO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków

Ja bym wybral taki ktory odtwarza ze steal patchem i chroni przed banem i bym kupowal gry na gieldzie. Po 20 zl chodza 8). Pytal bym tylko kolesi czy ze steal patchem czy nie.

9. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Wszystkie gry z ********.org posiadają stealtha, nawet fight night 3 więc ixtreme 1.4 będzie najlepszym wyborem.

Wczytywanie...

Poleć forum