1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - czy warto?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Vikipeddy, Grudzień 17, 2008.

1. Vikipeddy

Vikipeddy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Jak jest taki temat to sorry, szukałem ale nie znalazłem.

Czy opłaca się przerabiać?
    1. Czy po przeróbce tracisz coś bezpowrotnie (tj. gwarancja) ?
    2. Za co będzie "must banan" :p (np. gra w gry przed premierą) ?
    3.1. Jak jest z multi na oryginałach/kopiach?
    3.2. iXtreme 1.4 (a może i 1.5) - czy chroni przed bananem za powyższe i jaka jest szansa (w procentach :) ) na banana? Realna!
    4. I ogólnie - biorąc pod uwagę wady i zalety - czy WARTO PRZERABIAĆ KONSOLĘ?

p.s.
    Mam x360 Premium 60 GB z Lite-On`em. I tu pojawiają się 2 pytania dodatkowe:
    1. Kiedy będą na Allegro regularne przeróbki Lite-Ona za parę dych, a nie wymiana napędu itp. za 3 stówy?
    2. I kiedy będzie flash iXtreme 1.5?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1 .czytaj faq
    2. nikt nie wie
    3.1 jest ok
    3.2 prawdopodbnie
    4. tak

ps
    1. jak wyjdzie flash plus według mnie 1 tydzien
    2. jak wyjdzie to bedzie podobno 24 grud ma byc relese publiczny. (btw czytaj jest o tym obszerny topic)

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kolega wyżej Ci to dobrze wyjaśnił ja tylko dodam swoje 5 groszy do jednego punktu, czy warto? Moim zdaniem warto, tylko i wyłącznie ze względu na ceny gier. Nie przerabiając konsoli nie jesteś w stanie mieć wszystkich najnowszych tytułów zaraz po premierze. Przerabiając konsole grasz w każdą grę w jaką chcesz, czasem nawet przed premierą. Jeśli umiesz żyć z tą straszną świadomością bycia zuym piratem to śmiało przerabiaj, ja też czekam na flash LiteOna ;)

5. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Pamiętaj że flash 1.5 nie chroni przed banem na xbox live więc przerabiasz na własne ryzyko,on wychodzi po to żeby można było przerabiać liteona,ale generalnie warto przerobić - zawsze można grać offline:D

6. Vikipeddy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Ze świadomością zuego pirata żyję od dawna, nie jestem pewien czy z ok. setki płyt na PC które leżą obok mnie choć 10% jest kupione legalnie :D

ad. 2. Nie wiem czy nikt nie wie... ( :p ) Przecież ostatnio na fali banów było np. głównie za COD5 przed premierą...
    ad. 3.1. Bardziej uspokoiłoby mnie "jest ok/jest ok" :p

@tajson86 - czyli co, jak mam iXtreme 1.4 to w pewnym stopniu chroni przed banem i mogę grać na piratach, a jak mam iXtreme 1.5 to wkładam kopię i ban? To nielogiczne, ale tak wynika z Twojej wypowiedzi...

7. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    zacznijmy od tego że 1.5 jeszcze nie ma? więc jak możesz to w jakikolwiek sposób wywnioskować? :D

8. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    chodziło mi o to że żaden flash nie chroni w 100% przed banem ani 1.41 ani 1.5,zawsze jest ryzyko nawet jak nie przerobisz konsoli co było widać po ostatnich banowaniach

9. Vikipeddy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    @up - to wiadomo, ale jak nie przerobisz i zbanują to skarżysz się M$ i wymieniają :D

A co myślicie o wymianie napędu na powiedzmy Samsunga, sflashowanie go, a jakby coś wyskoczyło to wkładam Lite-Ona i wysyłam do M$ ? :) Data firmware się zgadza, wszystko OK, nieprzerobiony... :D

10. Vikipeddy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Są metody na zdjęcie plomby bez naruszenia jej...

11. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Do tej pory na tym właśnie polegało przerabianie konsoli w których fabrycznie był LiteOn, koszt na dzień dzisiejszy to 200-230 zł, bo ludzie wyprzedają napędy przed flashem. Przy wymianie napędu naruszasz plomby, nikt nie zagwarantuje Ci że taką konsole M$ przyjmie do serwisu.

12. Vikipeddy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    A może ktoś jeszcze się wypowie? I może ktoś oszacuje szanse na dostanie i nie dostanie banana przy grze multi na oryginałach/kopiach?

13. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    żeby zczytać klucz z Litka i tak musisz rozkręcić sam napęd. a czy ma plomby to tego już nie wiem

Wczytywanie...

Poleć forum