1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka czytnika Xbox 360 Arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strenghold, Grudzień 29, 2010.

1. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, z góry przeprasza za głupie pytanie ale jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 Arcade dopiero od tygodnia:cool: kupiłem używanego Xbox-a z przeróbką czytnika na gry do 2010 roku i chciałbym się upewnić czy
    ORGINAŁY gier z roku 2011 będą chodzić na mojej konsoli:confused: z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam za głupie pytanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
  4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    No dziwnie to napisałeś ale dobra dobrze by było jak byś przerobił na LT+ bo ona necie i tak już bezpiecznie nie pograsz więc poco kupować oryginały. Oryginały ci pójdą zawsze bez względu na przeróbkę

5. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Wielkie dzięki za odpowiedź chciałem się tylko upewnić bo napaliłem się na kilka gier z nowego roku i chciałem pograć w nie na Xbox-ie jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź:)

Wczytywanie...

Poleć forum