1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka do Xbox 360 Slim w testach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hosee, Luty 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z logów C4EVA wynika że przeróbka do konsoli Xbox 360 Slim 9504 i 0225 jest już w testach.Teraz tylko czekać na ich koniec.

Więcej na http://c4evaspeaks.com/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No i ładnie ;) A MS powinien się cieszyć bo ruszy sprzedaż Slimów ;)

4. Hosee

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ciekawe ile to będzie kosztować :D

5. piecu11

piecu11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Posiadam slima i czy jest możliwość sprawdzenia po dacie produkcji jaki napęd mam ?
    Bo nie wiem czy mnie przeróbka obejmie :(

6. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Właśnie tez to zauwazyłem przed chwilką. Czyli już blisko końca. Piszą że Fable 3 przeszło testy i teraz NFS w fazie sprawdzania. Do pazdziernika zeszłego roku 0225 a jeśli masz wcześniejszą niż lipiec 2010 to masz 9504

7. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    do lipca 95 ,do pazdziernika 02 ,potem juz LG.
    Sory za 2 posty ale nie wyświetliło mi się EDIT

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    usunięto linki z forum, by zaczęło się liczyc w świecie gier, a taki news i pozytywne komentarze piratów z bananem na na twarzy wcale nie pomagają :)

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To tylko w celach edukacyjnych ;) Chłopaki się cieszą, że będę mogli się nauczyć przerabiać, co nie znaczy, że to będą robić ;)

10. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Forum i tak się liczy,jak ci się nie podoba to nie musisz tu wchodzić.Tu jest Polska,tu się żyję za 1000zł brutto

11. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    elosiema - najlepszy argument za tym żeby piracić - brawo. Jeśli ktoś zarabia sam, nawet te 1000zł to i tak musiał zakupić konsole. Na gry także można odkładać - musisz mieć wszystkie nowości? A jak kogoś nie stać, to niech nie gra, nawet na piratach. Niech znajdzie rozrywkę tańszą, sprawiającą tyle samo radości.
    ...
    Ciekawe czy będzie trzeba ciąć ścieżki... ;p

12. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    juz dawno było wiadomo że nie trzeba nic ciąć

13. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Pewnie ale rownież stracą kasę na grach :)

A będzie można grać na xbl?

14. Hosee

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czy będzie ? na pewno ... tylko czy bana się zwinie,o to jest pytanie....

15. testoviron1

testoviron1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba w krajach afrykańskich, bo w cywilizowanym kraju ludzie nie kradną gier.
    Po drugie, microsoft sam dokłada do produkcji konsoli i odbija sobie zysk na grach.

To mogłeś kupić ps2 albo w ogóle nic. Tak samo z samochodami. Nie stać cie na ferrari? To go zwyczajnie nie kradniesz.

16. Somalijczyk

Somalijczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe. Rozumiem ze ty żyjesz za te 1000 zł brutto bo nie chciało Ci się uczyć i teraz jesteś zwykłym robolem/śmieciarzem. Oczywiście nie mam zamiaru takich osób obrażać bo ktoś musi to robić.
    Ale na konsolę, internet Cię stać ? :) A może podałeś pensję rodziców i nie możesz ich doić na gry. Zwykła bzdura jak ktoś żyję za 1k zł to nie bawi się w granie na konsoli. Ceny są spore ale wcale nie jest tak źle z pracą także przestańcie narzekać bo nawet gimnazjum niektórzy z was pewnie nie ukończyli. Ja pracuję i wcale nie narzekam na niskie zarobki, konsole mam nie przerobioną i jak chce sobie w coś pograć to kupuję oryginał czy to nową czy używaną. To nie jest jakiś super wielki wydatek te 150 zł raz na jakiś czas. Nie muszę grać we wszystkie nowości.

Co do tematu wiadomo że to kwestia czasu.

17. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Śmieszni są niektórzy, tak bronią tego by kupować oryginały a połowa z nich ma pirackiego windowsa albo kupuje gry za MSP z Allegro :D

hipokryci.

Czekamy tak więc na przeróbke slima ;)

18. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Skończcie dupi* o tym czy warto piracić czy nie bo taki temat już był piszcie na temat a nie piepszenie o tym że 150zł to mało no rzesz ku**a , jak kogoś nie stać to niech nie kupuje i niech gra za 4zł + 60zł net( miesiąc) jemu to pasuje TONIE NIE MUSI WIĘC SZCZYM RYJ , a każdy człowiek jest wolny i ma prawo do rozrywki ktoś zbiera 2 lata na konsole i co ma patrzeć na nią bierze kase w zęby przerabia i gra , A jak ty masz kasa i cię stać bo albo masz bogatego tatusia albo ci się ku**a poszczęściło w życiu to ciesz się i nie krytykuj innych bo nikt tu nie kradnie ceny są jakie są więc nie każdego stać więc ściąga.
    Do każdego , który pisze że ci co przerabiają to złodzieje i się nie opłaca przerabiać

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy

Msp jest legalne więc nie wiem o co ci chodzi ?? Co do tematu kiedyś musiało to nastąpić i przeciwnie sądząc od niektórych MS w tej chwili się załamuje że spiracili ,jakoś PS3 było tyle czasu nie do przerobienia i goniło ostro w sprzedaży MS .

20. Somalijczyk

Somalijczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę kultury, bo się drzesz jak stara szmata. Przerabiajcie sobie, ale nie piszcie głupot że jest to takie drogie że nie można bez tego. Jak już sobie kupisz tą konsolę to możesz raz na jakiś czas kupić oryginał. Chyba że wolisz ściągać jak najwięcej i się cieszyć że grasz. Pierdzielenie o szopenie. Z internetu też ściągam różne rzeczy, i mogę powiedzieć otwarcie że będę dalej ściągał bo nie mam zamiaru czekać rok na wydanie filmu/serialu przez polskiego dystrybutora i płacić mu za spieprzenie go. Lub czekać na wyemitowanie przez telewizję z żałosnym lektorem. Policz sobie do 10 do ciebie ten post nie był skierowany. Tak samo nie potępiłem wszystkich którzy przerabiają. Ucz się to też będziesz miał szczęście. Koniec tematu.

21. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Banda hipokrytow. Gowniarstwo co starzy kupuja im co im sie zywnie podoba beda mnie poczuac co wolno, a co nie wolno?? Skonczcie najpierw podstawowke, a ci bardziej zaawansowani wiekiem gimnazjum, a pozniej sie wypowiadajcie o zyciu w Polsce. I te wasze dbilne komentarze; masz samochod to kradnij tez benzyne. Ok jakby mozna bylo sciagac benzyne z neta to robilbym to. Gdyby mozna bylo sciagnac chleb, mleko i ciuszki dla dzieciaka to tez bym to sciagal. Proste. Mam mozliwosc miec cos za darmo, a nie za >150 zl to jest logiczne co wybiore. I wezcie sie tak tu nie spinajcie, bo ciekaw jestem czy kupilscie jakas gre za wlasne zarobione pieniadze. Hipokryci

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum