1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka Dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skay, Luty 23, 2010.

1. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam szukam kogoś kto przerobi mi dysk wd scorpio bevt 250 gb tak aby działał pod xboxem 360 interesuje mnie konkretnie Bielsko Biała.

Cena jaka mnie interesuje to 10-20 zł bo wiem, że tyle jest warta ta usługa i tyle mogę za nią dać proszę o podanie konkretnych ofert pisze dlatego tutaj, że nie mam uprawnień aby pisać na giełdzie :/

PS: moje gg 111 959 26

Pozdrawiam

Skay

2. Lotnik421 Xbox One

3. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli tyle jest warta to za tyle ją wykonaj SAM. Nie wyceniaj czyjeś pracy jeśli sam tego nie potrafisz.

4. Skay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    the-man chodzi o to, że nie mam możliwości przerobienia dysku zła płyta główna a wiem, że tyle ta usługa jest warta bo za tyle była w dziale usługi ale niestety osoba która ją wykonywała była daleko ode mnie. Bardzo proszę Cię o nie pisanie takich postów bo chodzi mi o propozycję ;) nie o opinie.

5. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    a jaka masz ta plyte glowna ??
    Bo narazie chyba tylko nforce nie dziala

6. Skay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    płyta główna to gigabyte po przerobieniu xbox 360 nie widzi dysku

7. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a jaki masz chip południowy na płycie, konkretnie model płyty.

8. Skay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Płyta główna to GIGABYTE nie wiem jaki dokładnie to model bo przerabiałem u kumpla co mieszka koło mnie (nie mam sata w komputerze :/) ale jutro pójdę do niego to będę dokładnie wiedział jaki to model. Czytałem, że z tymi płytami gigabyte jest duży problem jeśli chodzi o przeróbkę hddhackerem dodam że procesor ma amd

PS: ok mam model płyty ma770-ud3

9. Skay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam proszę o podanie konkretnych ofert lub ewentualnie porad ale wole oferty bo niestety płyta gigabyte nadpisuje jakieś sektory.

Wczytywanie...

Poleć forum