1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez agnieszka1984, Październik 22, 2014.

1. agnieszka1984

agnieszka1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kochani mam problem z przerobieniem gry. Dajcie mi linka jak zrobić albo w skrócie napiszcie bo nie moge tego znaleźć. Aż taka ciemna chyba nie jestem bo do tej pory ściągnęłąm 20 gier i je przerobiłam i działają, ale teraz kompletnie nie wiem co zrobic. Mam ściągniętą grę, która jest spakowana. Rozpakowuje ją rarem i nie mam pliku iso. W poprzednich grach po rozpakowainu byl plik iso, to go wrzucałam na exiso i było ok. Ale tu nie wiem co zrobić? Mam też ISO2GOD to jest chyba do robienia obrazu czyli tego pliku iso? Bo po rozpakowaniu folder z gra ma zaledwie 13mb, są tam same puste foldery i plik deflaut.xex. I co zrobić, pewno robie coś źle. Co ze ściągnięta gra, ktora nie ma iso?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wygląda jak już przygotowana do xex'a, ale 13mb??
    Pokaż screen'a z zawartością folderu po rozplanowaniu.
    Co to za gra wgl?

Gier pod rgh wcale nie musisz pobierać w ISO, możesz w xex lub w god od razu. Ma to 2 zalety:

Nie musisz później przerabiać
    Nie musisz pobierać 8gb ...tylko tyle ile dana gra waży (dla przykładu: taki Farming Simulator niecałe 300mb)

1 osoba to lubi.
  4. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuje Ci za odpowiedź. wiesz co jak napisałam post to pod spodem wyskoczyły mi pokrewne tematy, ze ten spakowany plik wrzucić do exiso i będzie gotowa gra do przegrania na konsolę. Więc tak zrobiłam ten spakowany plik do exiso i przerobiła się gra tak jak należy. Mam nadzieję, że będzie chodziła. Musze zgrać na pendriva i na konsole. A gra to FIFA 15. Bo nigdzie się nie doczytałam, że ściągając spakowany plik wystarczy go dać do exiso i będzie ok. A jeszcze jedno pytanie ściągam gre a ta gra jest w zwykłch folderach(nie plik iso, nie spakowane rarem) dwóch czy trzech to co z nią zrobić?
    Nie wiedziałam, konsole mam od 2 miesięcy i szczerze to był mój pierwszy kontakt z xboxem. Siedziałam bardzo długo na forum i sama wszystkiego się nauczyłam.
    No dobrze, ale gdzie to pisze ze jest to wersja xex albo god? Pobieram z tnttorrent.Widziałam, że farming ma 300 mb. To wystarczy go pobrać i wrzucic na konsolke? i to wszystko? będzie działala?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gra w god to pliki w folderze o nazwach : Data1,Data2 itd.
    Gra w xex to pojedyncze foldery i pliki z gry. Zawsze plix : default.xex musi być.
    Farming będzie działać .

1 osoba to lubi.
  6. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jesteś kochany. Naprawdę, bo niejednokrotnie ściągałam grę i były pojedyncze foldery to je usuwałam a wystarczyło tylko wrzucić na konsolke. Dziękuję. A w tych god plikach to też trzeba coś zmieniać? bo pisałes, że nie. To też tylko na konsolę i się uruchomią? Czy też jest jakiś plik do uruchamiania? Właśnie ściągnełam LEGO BATMAN i nie moge go przerobic

7. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    1. Czy plik ma rozszerzenie .iso
    2. Przerabiasz do GOD czy xex
    3. Jaki konkretnie masz błąd

8. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Legobatman.iso does not appear to be valid xbox iso image failed to exctract xbox iso image LEGOBATMAN.iso takie cos mi sie pokazuje

9. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jesteś 100% pewna że pobrałaś wersję dla Xbox 360? Jeśli tak to czasami zdarza się trefny obraz i nic nie poradzisz. Jeśli chcesz to pisz na pw a wyślę Ci wygenerowane linki na tb7 do ściągnięcia za free z pełną szybkością.

10. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki wielkie to moze rzeczywiście coś nie tak, ale plik jest z rozszerzeniem iso. Jeszcze sprawdze. Jak coś to napisze. Bardzo dziekuje.

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odznaczone masz tylko do odczytu ?

12. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    ISO to tylko format zapisu danych dysków optycznych. Może być iso dla PC, XBOX 360, PS3 i wszystkiego co wychodzi na DVD/BR czy jakimkolwiek innym nośniku optycznym. Zawartość nie jest w żadnym stopniu z sobą kompatybilna. Mówiąc w skrócie - iso to tylko "pudełko" i jeśli w środku jest gra dla PS3 to na X360 jej nie uruchomisz.

13. agnieszka1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak odznaczone tzn we właściwościach? na pliku?

Wczytywanie...

Poleć forum