1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobka, gra, aktualizacja...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez misiek54321, Luty 4, 2009.

1. misiek54321

misiek54321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam!!!

mam xBox'a 360 elite 120GB i właśnie odebrałem go po przerobieniu... sciagnalem i wypalilem na plytke gre Battlefield: Bad Company (sprawdzilem takze wasza instrukcje nagrywania), ale podczas uruchamiania gry wyskakuje mi okienko z informacja o aktualizacji, ktora jest niezbedna do grania :/ i tu pojawia sie problem... koles, ktory przerobil mi konsole powiedzial, aby jej nie aktualizowac, bo wszystko sie "rypnie" i bede musial oddac konsole do serwisu :/ co z tym zrobic???

gry oryginalne dzialaja w 100%, ale ich ceny nie sa zbyt przyjazne dla portfela :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Aktualizuj i nie patrz na to co mówi Pan sprzedawca.

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja o czyms takim nie slyszalem jeszcze.. zaktualizowalem i wszystko jeszcze dziala jak nalezy ))

Wczytywanie...

Poleć forum