1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka, gry z pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez remos997, Grudzień 11, 2011.

1. remos997

remos997 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Witonia Poland
    Witam? Mam do was kilka pytań.Mam xboxa z dyskiem 20 gb z dashem z mikołajek. Chciałbym wgrać lt 2.0 w domu. Mam napęd benq. Widziałem filmik na spryciarzach jak flashowac napęd za pomocą dosflasha. Jednak nie znalazłem żadnego poradnika jak rozebrać xboxa. Czy bede mogl wrzucac gry na pendrive czy bede musiał kupować plyty i nagrywać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    No jak chcesz przerobic na LT to wtedy tylko z plyt bedziesz grac bo ta przerobka dotyczy napędu. Przerob sobie na RGH/JTAG (lutowanie czipa w konsoli) wtedy gry z dysku/pendrive bez plyt

4. 880216PL

880216PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemanko wszystkim! Mam pytanie. Kiedy wychodzi najnowszy lt+3)? Słyszałem ze po 6 grudnia mial byc. I jeszcze jedno pytanie, mianowiciwe czy ktos z was orientuje sie czy po zablokowaniu lt+2.0 - podlaczylem ostatnio konsolke do neta zeby pograc live i padly mi gry typu bamtman arkham city, bf3, mw3, skyrim etc. - będą chodzić wymienione gry czy do kosza płytki? :)

5. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak zapytaj się o to samo najlepiej w każdym temacie dotyczącym przeróbki ...... pewnie będziecie musieli od nowa nagrać a wyjdzie jak wyjdzie i pewnie ktoś da info na stronie.

do autora tematu jak nie chcesz się bawić w przeróbki wgraj sobie RGH i nie będziesz już musiał nagrywać gier na płyty.

Wczytywanie...

Poleć forum