1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka hitachi hl079

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez trolejbus, Lipiec 23, 2008.

1. trolejbus

trolejbus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    Witam.
    Chciałem dać zarobić pewnej osobie z allegro, żeby przerobiła mi napęd za 50zł ale:

Kod:
    Ja 16:49:49
    Witam, na pana aukcji dotyczacej przerabiania x360, jest napisane, ze nie przerabia pan HITAHI 079FK/FL, jak sprawdzic czy to 079FK/FL?
    Ja 16:50:35
    naped jest identyczny jak na ilustracji, zdejmowalem tez przedni panel zeby to potwierdzic
    Ja 16:52:47
    dodam jeszcze ze konsola jest z '07
    XXXX 16:53:02
    witam
    XXXX 16:53:08
    to jest hl079
    XXXX 16:53:14
    koszt 150zl
    300% ceny, uważam że to troszkę za dużo :p Po wpisaniu w google "Hitachi hl079" wiele nie wyskakuje. Czy mógłby ktoś podać link do tutoriala który pasowałby do tego "hl079"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Przerobka hitachi hl079

Z tego co pamiętam do tej wersji trzeba było lutować coś bo sam flash nie wystarczył ale głowy nie dam sobie uciąć

4. przeo_91

przeo_91 Guest

Trzeba lutować Pass Key... sam w domu nie przerobisz.. no chyba że jesteś elektronik albo zręcznie posługujesz się lutownicą :D

5. trolejbus

trolejbus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm

Czyli te 150zł to odpowiednia cena? Może zna ktoś ZAUFANY serwis w którym zrobią to taniej?
    Wtedy będzie wszystko proof jak przy innych napędach?

6. przeo_91

przeo_91 Guest

Ja znam, napisz mi na gg podam ci numer gościa przerobi ci za 60zł go.

Wczytywanie...

Poleć forum