1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka hitachi-Lg 0079fk z poziomu laptopa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez prezesik, Luty 27, 2009.

1. prezesik

prezesik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Mam pytanie zwiazane z przerobieniem napedu jak w temacie hitachi Lg 0079fk z poziomu laptopa czyatlem ze jest to mozliwe ...Posiadam konwenter usb do sata czy to wystaczy czy konieczne jest uziemienie sprzetu oraz czy bedzie dalo rade wprowadzic naped w mode b jezeli odpale slaxa na laptopie ? z gory wielkie dzieki dla tych ktorzy pomoga :) pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KikU PL

KikU PL Guest

Hej, wysłałem Ci PW

4. luleq

luleq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    świetnie że wysłałeś mu PW ale może kiedyś inni userzy będą mieli podobny problem i też będą chcieli poznać rozwiązanie - też będziesz wysyłał im PW?

5. KikU PL

KikU PL Guest

O ile zajdzie taka potrzeba to tak :)

Wiem, że teoretycznie jest to możliwe, ale słyszałem że wynikają przy tym duże problemy, a spora część laptopów nie bardzo chce odczytać napęd, w ogóle przełączyć go w Mode B. No i ja bym nie ryzykował bez uziemiania jednak. Poza tym ten model jest najtrudniejszy do przerobienia z napędów dostepnych na rynku, więc lepiej się nie podejmować bez wcześniejszego doświadczenia.

Pozdrowienia :)

6. luleq

luleq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no! teraz ładnie :p ;)

7. prezesik

prezesik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    temat uwazam za zamkniety cel osiagniety :)

Wczytywanie...

Poleć forum