1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka i granie offline

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michal9958, Czerwiec 22, 2012.

1. michal9958

michal9958 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam konsole Xbox 360 Slim i zamierzam ją przerobić. Zależy mi tylko na grze OFFLINE, czy po wgraniu LT 3.0 będą mi działały wszystkie gry? Te stare i te nowe? Czy będą jakieś problemy? Jestem zupełnie zielony w temacie przeróbek. (Mam najnowszego Dash'a )

2. Lotnik421 Xbox One

3. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Z przeróbką 3.0 działają wszystkie gry o ile przed wypaleniem dodałeś do obrazu Topologię przez ABGX.
    Jeśli będziesz miał LT 3.0 śmiało graj na Xbox Live o ile nie będziesz odpalał gier przed premierą. Nie spotkałem sie jeszcze z Banem na LT.30

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    jak wyżej , problemów nie będzie

Wczytywanie...

Poleć forum