Przeróbka i multi

lolix1337

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich
Możliwe że ten temat był wielokrotnie poruszany, ale ciężko mi było znaleźć na forum jak i ogólnie w internecie odpowiedzi dokładnej.
Mam mieć xboxa 360 jasper i chciałbym wiedzieć czy mogę mieć rgh i to co najważniejsze oferuje lt (live) ?
Albo zrobić rgh i lt tak żebym mógł przykładowo grać sobie offline w gry z dysku, a gry z płyt zgrane na multi.
Z góry przepraszam jak była już o tym mowa, ale ja nie czułem się pewien po przeczytaniu informacji które znalazłem w internecie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Przeróbka i multi

Takie zabawki najlepiej montowac w slim. Jesli chcesz miec dual nand warto tylko w mlodszym bracie to istalować.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

lolix1337

Świeżak
Świeżak
A to zadziała na każdym slimie ?
I kolejne pytanie to co się może stać na jasperze takiego ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Przeróbka i multi

Na grubasie, trzeba bedzie wykonac rgh 2.0.duzo zabawy z montażem, czesto srednie czasy bootowania. W slim problemu nie ma.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

lolix1337

Świeżak
Świeżak
A kwestia multi wyglądałaby tak jakbym miał rgh tylko że gry w które chcę pograć na multi to z płytki ?
 

lolix1337

Świeżak
Świeżak
No to tylko jeszcze jak znajdę używany slim za max 600zł to będzie dobrze :)
A tak przy okazji to ile by kosztowała taka "operacja" na konsoli ?

Ten raczej się nada ;p http://allegro.pl/xbox360-slim-4gb-zestaw-bdb-gwarancja-sklep-hdmi-i2745851681.html
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
RGH - 150 zł
LT+ - 40 - 50 zł
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Przeróbka i multi

RGH - 150e zł
LT+ - 40 - 50 zł
Ceny podales za tyle mu zrobisz? Na sile chcesz znac odpowiedzi lecz.tu piszemy o dual nand.

Sam flash w slim kreci sie kolo 100zł
Dual nand na trident z rgh to jest wysokosci 300zł +dodatkowo flash ja w tym wypadku schodzę do50zl za flash

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
Może lepiej zainwestować w jakiś emulator napędu dvd? Np. x360key czy jakiś inny? Wtedy można grać w gry z podpiętego dysku zewnętrzengo/pendriva - nawet na live. A jakby co, to zawsze można włączyć "pass tghrough mode" i grać normalnie z płytek.
Chyba, że coś się ostatnio zmieniło i już nie działa ta metoda?
 

Do góry Bottom