1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeróbka i Xbox Live, drobne wątpliwości ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dkajzer, Czerwiec 19, 2011.

1. dkajzer

dkajzer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. mam konsolę przerobioną iXtreme LT+ i zastanawia mnie jedna rzecz - czy każde wejście na Xbox Live skończy się banem ? a jeżeli nie, to jakie jest prawdopodobieństwo zbanowania konsolki ? i jeszcze jedno - nowe gry w końcu będą wymagały ode mnie aktualizacji dasha. w jaki sposób będę mógł to zrobić w wypadku przerobionej konsolki ?
    z góry dzięki za pomoc, pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Prędzej, czy później dostaniesz bana. Decydując się na zakup konsoli trzeba mieć tego świadomość. Póki nie zbanowali graj, zbanują trudno. Tak, nowe gry będą wymagały aktualizacji, słyszałem, że dopiero od września. Będziesz musiał wtedy zaktualizować i przerobić jeszcze raz.

4. dkajzer

dkajzer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie no, do multi mam PS3 w ostateczności, także nie będę ryzykował, chciałem się tylko upewnić. a jesteś w stanie określić mniej więcej jak często trzeba aktualizować dasha do nowych gier, a co za tym idzie przerabiać konsolę, żeby wszystkie nowe gry hulały ? i czy w momencie gdy zaktualizuje dasha, przeróbka przestanie funkcjonować, to wówczas mogę znowu korzystać z XBL bez strachu o bana ? :)

5. TommyMoneta

TommyMoneta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NL
    Skoro masz ps to po co zabijasz xboxa?

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Aktualizacje dasha wcale nie są takie częste, wcześniej nie wiązało się to z utratą przeróbki. Dopiero ostatni update był skierowany przeciwko piratom. W momencie pobrania najnowszej aktualizacji przywraca ona oryginalne oprogramowanie napędu i bez obawy można grać na xbox live. Swoją drogą, bardzo dużo osób dzięki takiemu zabiegowi nawróciło się na oryginały :D

7. Blader

Blader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem po co kupować przerobioną konsole. Teraz tanio można kupić nową i bez obaw o bana grać przez xbox live

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Przecież tu nie chodzi o konsolę... Co z tego, że są tanie, jak cenny nowych gier są wysokie i takie już będą. Dla mnie to nie ma różnicy, czy mam grę w zielonym pudełku z okładką za 199 zł, czy na płycie za 4 zł w podpisanej kopercie. Poza tym nie mógłbym znieść myśli, że w internecie gry są 1-2 tygodnie przed premierą, a ja nie mogę zagrać. Jeśli ktoś ma ochotę grać na live i piratach to może kupić dwie konsolę - i tak wyjdzie na plus.

Wczytywanie...

Poleć forum