1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka, Jasper - co i jak? prosze o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez markov, Czerwiec 14, 2010.

1. markov

markov Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów
    Witam,
    na dniach dojdzie do mnie konsola. x360 - wersja jasper. Wczesniej mialem Ps3, ale przerosly mnie koszty gier by regularnie sie bawic w nowe tytuly ( mam tez inne wydatki ), a wiec postanowilem sprawic sobie xboxa.. i przerobic go.
    Jestem zielony w temacie przerobki na tyle, ze wiem, ze przerabia sie go wgrywajac ixtreme - wiecej nie wiem.
    Na aukcjach natrafilem na ciekawe mody typu XBR Jtag ( dobrze pisze? ), spodobala mi sie mozliwosc podlaczenia dyskow usb, i grania bezposrednio z nich, i stad moje pytanie - jakakolwiek przerobke xboxa mozna zrobic wlasnorecznie w domu, bez specjalistycznych narzedzi? Czy szukac tylko serwisow w mojej okolicy? Jezeli tak, to na co zwracac uwage.. o jaki ixtreme prosic, i ile moze kosztowac takie wgranie ixtreme + tego xbr jtag. Nie bedzie interesowac mnie rozgrywka online, chce by soft zapewnil mi mozliwie latwa rozrywke bez zbednej zabawy w jakies aktywatory, czy inne bajery.
    Cos jeszcze warto miec na uwadze przy przerobce? jakies ciekawe udziwnienia maja jeszcze miejsce?

Btw, o co chodzi z tymi wave w grach, i activate iso? Trzeba bedzie wkladac plyte, niczym w starym PS2, by zagrac pirata?

Sory za monolog, ale chcialem sobie wyjasnic co i jak, a w necie cos nie moglem sie doszukac informacji co i jak.

Sory, dla was to zapewne kolejny newbowski post, ale chetnie wysluchalbym co i jak :)
    Milego!

o, znalazlem podobne pytanie, ale bez odpowiedzi :hug:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk

Tych nowszych napedow raczej nie przerobisz bez narzedzi, jtaga wgrasz do konsoli wyprodukownych przed 14 czerwca 2009 r i z dashboardem (oprogramowaniem) <= 7371

Przy flashowaniu napedu zwroc uwage a to, zeby Ci zgrali klucz napedu, a przy jtagu, aby zgrali Ci zrzut pamieci NAND.

~ jtag - 100 zł
    ~ ixtreme LT 1.1 ~ 100 zł

Sprawdz w dziale Sprzedam, widzialem ze Dexter ma na sprzedaz konsole z jtagiem i ixtreme za 800 zł :p A drugiego pada mozesz kupic u mnie =D

Najnowszego flasha napedu to sie nie tyczy.

4. markov

markov Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów
    Dzieki za odpowiedz, w takim razie poczekam az dojdzie konsola, sprawdze dash + date produkcji, i zaczne sie rozgladac za kims, kto w dobrej cenie przerobi mi konsole.

'Dziekuje' dla Ciebie.

Wczytywanie...

Poleć forum