1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka kilka łatwych pytań :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krawol, Sierpień 13, 2010.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    elo zadam kilka pytań

1: Jaka przeróbka na v3 liteon jest najbezpieczna?
    2. Jak wykrywa m$ i banuje? znaczy co wysyła konsola o zmianie napędu?
    3. jak wyłącze z kabla z neta i będe grał na single na piratach to dostane bana?
    4. jak tylko na oryginalnych będe grał na multi?

proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    3. Nie dostaniesz, musialbys wejsc online
    4. Nic to nie da, dostaniesz bana tak czy siak. Sam sprytnie zauwazyles, ze liczy sie naped, a nie plyta w srodku.

4. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kiedyś kluczowe znaczenie było wykrycie pirackiej płyty, teraz Ms sprynie wykrywa inny bios w napędzie także nic ne da gra na oryginałach. jak masz odłaczony kabel logiczne że nie łaczysz sie z xbox live co za tym idzie bana nie dostaniesz.. Najlepsza przeróbka to chyba Lt ale nie wiem nie znam sie.

5. Rulezq

Rulezq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, ja mam takie pytanie bo własnie flas***e napęd Liteov V1 sposób z tacką i po 3 i 4 wysuwani do polowy i do końca w tych sektorach na dole w tej konsoli z postępami występują kody 0000000 ... 000000000 i takie własnie zera i czytałem kiedyś że jak takie coś się pojawia to znaczy że zle klucz się zczytał, robiłem to już kilka razy pod rząd żeby się upewnić, chyba że źle doczytałem więc dlatego proszę o waszą pomoc.

EDIT:
    Jednak źle przeczytałem :d
    Pozdrawiam ziomki.

Wczytywanie...

Poleć forum