1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mykola, Grudzień 29, 2011.

1. mykola

mykola Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam obecnie oryginalną konsolę Xbox 360 Slim 250GB zaktualizowaną do najnowszej wersji. Zastanawiam się nad przeróbką. Czytałem różne FAQ na forum odnośnie banów i przeróbek ale nadal mam parę pytań, aby się upewnić:

1. Czy jeśli odłączę kabel od internetu, i nigdy go do konsoli nie podłączę, to mnie nie zbanują? (I czy konsola jeśli znajdzie się w zasięgu WiFi sama nie połączy się z internetem?)
    2. Czy wszystkie gry po przeróbce oprogramowania będą działać (piraty), czy niektóre nie zostały scrackowane?
    3. Jak często trzeba aktualizować to pirackie oprogramowanie napędu aby chodziły nowe gry?
    4. Czy nie ma problemów z pirackimi grami (np. że gra się nie zapisuje, albo się zawiesza, wyskakują błędy itp.?) i czy chodzą wszystkie gry, też te na kinect?

Pozdrawiam,
    Mykoła

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1)nie
    2)wszystkie na lt 2.0+ihas (dash 13xxx ) i lt 3.0 dash 14xxx + topologia 25.12
    3)1-2miesięcy zależy od ms
    4)nie ma, wszystkie chodzą na kinect też jak orginały.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    nie wlaczysz gier najnowssych po aktualizacji systemu. kopie sie niewieszaja nie maja bledow itd, dzialaja wszystkie, wgrywa sie tak czesto jak wychodza zmiany. w twoim wypadku czekac na ix3.0 lub zalozyc chip grac z hdd konsoli

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. mykola

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jakbym dzisiaj, posiadając najnowsze oryginalne oprogramowanie chciał zrobić przeróbkę na zasadzie zmiany firmware a nie montowaniu chipa, to mógłbym czy nie? I jeśli nie to jakie gry by mi wtedy nie poszły?

Jeszcze mam parę pytań:
    1. Czy są jakieś trudności z nagrywaniem gier, czy po prostu tak jak na komputer: ściągam grę, wypalam i odpalam?
    2. Czy to pirackie firmware wychodzi na bieżąco, czy może być tak, że pewnego dnia przestaną to robić i już nici z nowych gier, ani pirackich ani oryginalnych?
    3. Moja nagrywarka w PC to LG GH22LS30 - będę mógł na niej nagrywać gry bez problemu?

6. mykola

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałbym odświeżyć temat. Mam dziś najnowsze oprogramowanie w konsoli, i zastanawiam się nad przeróbką. Czy to możliwe, i czy jeśli tak, to czy nagrywanie gier to jakieś cuda, czy po prostu wypala się ściągnięty obraz i już? I czy można instalować pirackie gry na dysku aby nie huczała płyta w napędzie?

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystko masz w poradniku z mojej sygnaturki.

Wczytywanie...

Poleć forum