1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobka - Kilka waznych pytan !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sobolek, Grudzień 1, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    Witam. Od może 2 miesiecy posiadam konsolke w ver. Slim 4GB + 250 GB dysk itp.

Zastanawiam się nad zakupem 2-giej konsolki -> Przerobionej.
    Tego slima nie chcę przerabiać, dlaczego? Dlatego że boję się bana.

Czy mógłby mi ktoś napisać co będę potrzebował ?
    Najlepiej gdybym kupił przerobioną konsolkę odrazu , Jak najtaniej.

Czego szukam? Konsoli -> Takiej by się nie roz*ebała po 2-3 dniach, to chyba logiczne.
    -> Najlepiej juz przerobionej.
    -> co mi do tego bedzie potrzebne, nagrywarki czy co tam trzeba.
    Najlepiej jak by ktoś podał linka z allegro gotowego co mam kupić itp.

Najlepszą opcja bylaby taka konsola do ktorej nie trzeba nagrywac gier na plytki itp. Tylko wystarczy Pendrive/Dysk zewnetrzny czy coś w tym stylu. Proszę o pomoc !

2. Lotnik421 Xbox One

3. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odpowiedź na każde z twoich pytań jest po 100 razy na forum... Amen

1 osoba to lubi.
  4. Kinczel

Kinczel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    możesz kupić konsole od ludzi z forum, w dziale giełda są oferty sam tak zrobiłem i jestem zadowolony ;)

5. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    No tak.. Ale dużo mi napisaliście.
    @Tokrzys17 - Zauważyłeś że to dział dla świeżaków ?
    Przeczytałem kilka tematów itp. I jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, gdybym znalazł to nie pisałbym tego tematu.

@Kinczel - No tak, to sama konsola. A reszta pytań?
    Czy nie będzie mi do tego potrzebna jakaś specjalna nagrywarka do PC ?
    I czy nie można grać z Pendrive'a/ Dysku zewnętrznego.

6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Slim RGH+ lt3.0 4gb koszt 850zł, lt 3.0 700 u Anhokolik daje 30dni gwarancji opinie same pozytywne że nic się nie rozdupczyło polecam kolesia szybko odp. i na życzenie wystawia na allegro.

7. Huntexx

Huntexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Przerobka - Kilka waznych pytan !

Tak jak kolega wyzej polecam ludzi z forum, w dziale gielda poszukaj konsoli przerobionej RGH, dzieki czemu bedziesz mogl grac w gry z dysku zewnetrznego. Jest takze przerobka LT, ale do tego potrzebujesz nagrywarke ihas. Pomiedzy tymi dwoma przerobkami jest jeszcze jedna, duza roznica. Jesli na RGH podlaczysz sie do Xbox Live, to praktycznie z automata dostaniesz bana. Jest projekt, ktory pozwala na wejscie na XBL, ale jest dopiero w fazie testow, natomiast mozesz pograc w multi uzywajac Link lub Xlink Kai. Poczytaj o tym na forum poniewaz duzo byloby o tym pisania. Mam nadzieje ze pomoglem

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)

8. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @Huntexx - Pomogłeś i to bardzo : )

Dzięki za odpowiedzi.. :)

Czyli raczej kupować z RGH tak? Ale czy RGH to tylko Slim? Nie ma innej wersji pod RGH??

//

Multi nie mam zamiaru grać na przeróbce bo od tego mam Slima nowego itp. Przeróbka jest mi po to by grać single w nowsze gry zamiast je kupować..
    ..

Jeszcze 1 pytanie. Co wyjdzie taniej?

jakaś tania konsola z LT + Nagrywarka do PC + Płyty
    czy
    RGH + Konsola + Dysk??

Chodzi mi o to by było jak najtaniej bo nie mam za dużo kasy niestety.

9. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Hmmm. Tak Konsola Elite Jasper z lt 3.0 to koszt ok. 550zł nagrywarka ihas 124 ok. 70zł+ płyty sztuka 4-5zł verbatim

XBOX 360 ELITE JASPER RGH LT 3.0 GWARANCJA OKAZJA (2836806794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj troszkę drożej wyjdzie z konsolą jasper z rgh to 630zł + wysyłka =650zł, dysk możesz 500gb to ok. 240zł a 1 TB to ok. 400zł. Wolał bym już kupić zrobiony niż jezdzić i robić rgh itp.

http://allegro.pl/xbox-360-slim-lt-3-0-14719-pod-rgh-gwar-6msc-i2827829360.html tutaj Slim masz bez okablowania za 509zł ale na dole piszę że robi RGH to więc dogadaj się z kolesiem i jazda, zasilacz i hdmi to osobno kupić to ok. 700zł i 240zł dysk 500gb jazda.

10. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @WerJar -> Dzięki!
    A powiedz mi tak, jak bym kupił slima samego z RGH - A mam już 1 slima, to czy mógłbym używać dysku z 1-go Slim'a do tego przerobionego??

// A gdybym kupił : http://allegro.pl/konsola-xbox-360-lt3-0-xgd3-ok-gwarancja-i2813668117.html
    + nagrywarka za 70-100zl to maxymalnie 350zl -> do tego plyty to juz najmniejszy problem.
    I tu pytanie : Czy akcesoria od slima tzn, pad, zasilacz itp będą działać na tym?

11. Huntexx

Huntexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Przerobka - Kilka waznych pytan !

Okablowanie i akcesoria (m.in. pady) beda dzialaly na obu slimach. Kupuj najlepiej konsole z rgh od razu. szczerze to nie oplaca sie wg mnie uzywac dysku jednego to obu konsol... Jesli nie jest dla cb problemem ciagle usuwanie gry i wgrywanie innej to mozesz kupic pendrive 16/32 GB ;)
    Nie kupuj tej konsoli za 240zl. On sprzedaje pewnie same falcony, o ile nie starsze gowna

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)

12. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @Up. No tak, Ale wlasnie chodzi mi o to że nie będę miał kasy na slima itp.
    Dlatego szukam czegoś takiego jak ten Falcon czy coś bo tanio i pytałem czy akcesoria od slima będą pasowały do niego a nie do innego slima bo to logiczne że tak -> Slim od slima chyba zbytnio się nie różni, co?
    A slim od Falcona to już wielka różnica, coo? :)

13. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Do starszych xboxów podchodza chyba wszystkie akcesoria oprócz Kinecta do niego musisz mieć specjalny kabel...
    Pamiętaj że jeśli kupisz xa z przeróbka RGH nie będziesz mógł grać na live.

14. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @Roob3 - Live'a mam w slimie.. Dlatego szukam jak najtaniej jakiejś konsoli żeby pograć na piracie.
    Czyli co? Taniej wyjdzie mi z LT ?
    Kupować taki? Wystarczy ?

15. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Niestety do tego xboxa co podałeś nie pasuje ten no zasilacz tylko tyle powiem bo 130w ma Slim a falcon ok. 200W to jest różnica, kabel av czy hdmi( O ile ma wejscie) będą pasować i pad ale zasilacz nie będziesz musiał osobno dokupić. (Ale nie polecam 240zł + zasilacz z 60zł to 300zł jest który rozdupczy się konsola w tydzień, dwa max miesiąc).

Co do pytania Lt 3.0 według mnie dużo taniej wyjdzie niż RGH bo i tak za miesiąc padnie max ta konsola.

16. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    Dobra. Dzięki wszystkim za pomoc, zdecydowałem że będę grał na oryginałach.. Zamiast przerabiac itp. kupię za tą cenę kilka gier i o..
    Proszę o zamknięcie.

17. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: