1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka, kinect, aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez credtu, Czerwiec 9, 2012.

1. credtu

credtu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!!

Kiedyś kupiłem konsole Xbox 360 Fat 40GB, z przeróbką która pozwala mi grać na Wave 3, lub Wave 4 zależy od gry.
    Konsola nie jest oflagowana i aktualizowałem offline nie wiem dokładnie, ale gdzieś tak 3 aktualizacja po wydaniu kinecta, przed aktualizacją
    1.3........ która nie była zbyt życzliwa dla przerobionych konsol. Nigdy nie byłem online.

A więc chciałbym kupić Kinecta, ale mam wątpliwości co do przeróbek.

I jak aktualizacje nową z Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox czyli SystemUpdate_14719_USB
    zainstaluje i kupie Kinecta lub odwrotnie czy będę mógł swobodnie grać na orginałach pod kinect bez problemu ?

Dodam że jak aktualizacja jakakolwiek usunie mi przeróbkę to mi nie przeszkadza tylko nie chce mieć bana ani flagi, i po prostu chcem swobodnie grać offline, nie chcem takiej sytuacji że kupuje kinect i aktualizuje jeśli trzeba pod jakąś grę i konsole szlag trafia, i pieniądze w błoto, a więc pytam.

Dziękuje za odpowiedzi !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgrywasz najnowszego Dash'a (14719) --> usuwa przeróbkę --> grasz na oryginałach.

Jeśli w przyszłości zamierzasz zrobić RGH, to wgraj maksymalnie Dash'a 14699.

Wczytywanie...

Poleć forum