1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli a ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pavvelrm, Listopad 21, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pavvelrm

Pavvelrm Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema, mam przerobioną, zbanowaną konsolę, mój kumpel się chcę zamienić, on ma niezbanowaną, ale nieprzerobioną, a i tak nie gra na necie. Jednak do sedna. Moja przeróbka to LT 3.0. Pomimo, braku nagrywarki ihas, spokojnie gdy nagrałem GTA V, wszystko śmigało i przeszedłem całe. Mam pytanie, gdy przerobiłbym tą konsolę, którą dostanę na LT 3.0, bez ihasa, duże jest prawdopodobieńśtwo, oczywiście w graniu z umiarem, zadnej gry przed premierą itd. Czy ihas zapewnia większość pewnosc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Niby zapewnia, bo gry nagrywają sie w 100% przy ihasie. Do tego odpadają wszelkie problemy z instalowaniem gier na dysku głównym konsoli oraz nagrywaniem gier z civ

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja gram we wszystkie gry na necie nagrane zwykłą nagrywarka bez ihasa i się o bana nie boje jeśli nie było banow od kilku lat więc możesz śmiało grać na takich kopiach

Sent from my NOKIA using Tapatalk

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz dobrze nagrane i nie grasz online w gry przed premierami albo w takie, które nie są dostępne w danym regionie to nie powinieneś dostać bana, ale to nie znaczy, że M$ nie wlepia banów, gdyż w przypadku zalogowania się do XBL na RGH, ban następuje nawet po kilku minutach :)

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja nie mam dobrze nagranych bo nie mam pełnych kopii 1:1 no to wiem że bany sypia się za gry nie w danym regionie ale mowie o tym że za flash napędu nie było juz dawno banow

Sent from my NOKIA using Tapatalk

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Banów za LT nie było od 2009r

Podstawowa zasada to nie grać przed premierą.

Zamykam

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum