1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli, a gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KepaD90, Sierpień 15, 2010.

1. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Witam!
    Mam do wyboru, albo kupic konsole i przerobic ja w serwisie ktory daje 3letnia gwarancje na ta przerobke, albo kupic juz przerobiona (flash) 2msc w stanie idealnym. Ta druga oferta bylaby dla mnie korzystniejsza, ale nie wiem czy kwestia gwarancji na przerobke jest tak istotna. Prosze o pomocne decyzje, bo tylko wlasciwie to juz zastanawia mnie przed zakupem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Gwarancja" na przeróbkę to nie gwarancja na konsolę tylko na to że będzie Ci czytać piraty. Jak padnie na RROD to oni Ci tego nie naprawią bo napęd jest sprawny. Czy będziesz miał gwarancję to zależy od napędu. Napędy które da się przerobić bezinwazyjnie po unflash obejmuje gwarancja.
    Polecam wariant nr. 1

4. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Czyli kupowania juz przerobionej jest zlym krokiem, czy chodzi tutaj o rodzaj przerobki, bo nie bardzo jestem w temacie ?
    Powiem szczerze ze kupno z wariantu nr 2 byloby dla mnie korzystniejsze.

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie no nie jest złym. Jeżeli sprzedawca jest uczciwy. Poda ci dokładnie że to np. "jasper" z napędem Liten v1/2/3 i da Ci płytę/plik z oryginalnym Firmware no to ogólnie nie ma problemu. Oczywiście nigdy nie wiadomo jaki stan ma konsola co się z nią robiło itp.. Potem wszystko możesz odkręcić jak Ci się zepsuje i odeślesz.

Wczytywanie...

Poleć forum