1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli - Giełda Elektroniczna Kraków

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cris420, Wrzesień 4, 2010.

1. cris420

cris420 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jaszczurowa k. Wadowic
    Witam!

Od nie dawna jestem posiadaczem konsoli xbox 360 arcade z datą produkcji: 2009.08.04.
    Zdecydowałem się na przeróbkę. Do głowy wpadł mi pomysł, aby przerobić konsolę u kogoś na giełdzie elektronicznej w Krakowie (ul. Balicka ?). Chciałbym usłyszeć od Was opinie czy to dobry pomysł i czy na "tej" giełdzie będzie bezpiecznie przerobić konsolę ? Czy może stawiać już na jakiś serwis i tam wysłać konsolę do przeróbki ? Prosiłbym o zdanie Tych którzy przerabiali na tej giełdzie konsole i mogą polecić kogoś zaufanego...

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Ja kupiłem w lutym tego Roku konsole w sklepie Multigames, sklep jest na kazimierza wielkiego 117, maja też oni stoiska na giełdzie , ale nie wiem w ktorymi miejscu, bo konsole kupilem w sklepie, bardzo dużo gram, i nigdy nie było żadnych problemow, polecam... moge dac nr telefonu i gadu gadu ...jak cos...

4. cris420

cris420 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jaszczurowa k. Wadowic
    Poszło PW

Wczytywanie...

Poleć forum