Przerobka konsoli, i nagrywanie gier.

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Pierwszy raz bede przerabial xboxa360 znalazlem taka aukcje [ZABRZE] iXtreme LT+2.0 Przeróbka Xbox360 Flash (1937103247) - Aukcje internetowe Allegro moj xbox to Jasper z napedem benq (biale kabelki) czy ta przerobka bedzie dobra i bede mogl zagrac we wszystkie najnowsze gry ? Bedzie jakas nowsza przerobka w niedlugim czasie ? Czy bede potem mogl juz sam zaaktualizowac czy znowu bede musial gosciowi zawiesc i placic na nowo ?
Do tego gosciu za kopie jakiegos klucza chce dodatkowo 10zl, czy nie powinno sie to miescic w tej cenie z aukcji czyli w tych 40zl ??
Czy ta przerobka oprocz grania daje jakies inne mozliwosci typu homebrew?

Moglby ktos lapotologicznie mi wytlumaczyc jak nagrywac gry np. mam "tytul gry" [PL] [LT+ 2.0] [XGD3] ?
Czytam poradniki, szukam po google, ale wolal bym zeby mi ktos indywidualnie wytlumaczyl bo nie bardzo rozumie z tym zmienianiem jakiegos tam numeru w ustawieniach czy cos ? co jesli w danej grze nie ma pliku nazwa.dvd co wtedy ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jasper tylko z liteonem byl montowany. Co do klucza to moze ci go nie.dawac.jego dobra wola, jak sie umawia. Sadzac po wypowiedzi nowa przerobka bedziesz znow placil, lub zostaniesz na orygonalach. Co do kopii wszystkojest na forum

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie mam naped liteon ? data konsoli 2009-12-29.

Pisalem zeby ktos lapotologicznie napisal mi jak nagrywac te gry, bo jak narazie nie czaje tego...

Mam gosciowi powiedziec by wgral najnowszy dashboard ?
Ten klucz do czegos mi jest przydatny wogole ? btw gwarancji na konsole i tak nie mam.
 

Gecholeon

Użytkownik
Użytkownik
ehm

wpisz w gooogle nagrywanie gier na xbox 360 - powinno pomóc
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
może to jest data serwisu? od początku posiadasz xboxa czy go kupiles od kogos?
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
Znaczy ja kupilem uzywane w UK ale nie byl serwisowany ani nic, praktycznie funkiel nowka. z tylu pisze MFR DATE 2009-12-29

Mam zgrac sobie klucz z napedu bedzie mi on potrzebny jeszcze ?
 

marcinparada

Użytkownik
Użytkownik
Zauwazyłem już ze często niby jaspery to są konsolę po rebalingu. Raz trafiłem na konsolę z napedem benq z data 2010 a właściciel mówił, że kupił taką konsolę w sklepie. Jeśli szukasz tanio i solidnie flasha to zapraszam na swoją aukcję.

Klucz napędu jest potrzebny aby przerobić liteona - można go albo wyciągnąć raz i później robić aktualizacje flasha na jego podstawie lub za każdym razem wyciągać z napędu klucz co zajmuje około 20 sekund łącznie ;)
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
marcinparada dzieki za propozycje ale juz znalazlem za 40zeta w sasiednim miescie to jutro se podjade i bedzie gotowe ^^
No nic, dam te 10zl za ten klucz, jak dla mnie to zdzierstwo no ale co zrobic ze polacy to skapcy i wyzyskiwacze...
 

Do góry Bottom