1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Acquario, Październik 23, 2011.

1. Acquario

Acquario Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mój znajomy ma pewien problem z konsolą. Jakiś czas temu wrzucił do napędu płytkę z grą Fifa2012 i wyskoczył mu komunikat, że gra wymaga aktualizacji (czego to nie wiem ale konsole ma przerobioną). Dlatego też kliknął aby zaktualizować i od tej pory wyskakuje mu cały czas numer błędu i nic już nie może zrobić. Powiedziałem mu aby wgrał najnowszego dasha ale to też nie pomogło. Dowiedział się, że należy wgrać LT+2.0 jakiegoś dasha i będzie działać a taka przyjemnośc będzie kosztować 200zł :rolleyes: Ze względu na cenę postanowiliśmy przerobić samemu konsolę. Jednak problem jest w wydobyciem klucza. Czytam poradnik JF oraz tutorial http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/%5Btutorial%5D-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html i mam parę niejasności. Na napędzie jest napisane:
    Model - LiteOn v1 DG-16D2S
    FW - 74850c
    ....jednak ja ma się teraz FW po aktualizacji dash-a. Z tego co wyczytałem w tutorialu po wgraniu najnowszego dasha FW jest zaktualizowany do 02510 o czym może świadczyć wynik w JF"
    czyli rozumiem, że aktualnie FW jest 02510 :confused:
    Problem jaki jest największy do przeskoczenie to wydobycie klucza. Znajomy przerobił konsolę jakoś jesienią 2010 roku więc wynika, że może mieć ixtreme 1.5 lub 1.6. Chciałem wydobyć klucz jak jest w tutorialu JF, czyli używając jedynie "Dummy for ixtreme" ale niestety otrzymuję komunikat "iXtreme DVDkey extraction failed!". Teraz nie wiem w czym jest problem :confused: Czy coś jest z FW czy jednak nie miał wersji 1.6 a coś innego. Macie jakiś pomysł jak można podejść do tematu ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Goście flash kosztuje 50zł wrzędzie a dash wgrywasz samemu na xbox.com oficjalnejc stronie jest tutorial

4. Acquario

Acquario Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niech i to nawet kosztuje 5zł, to po co płacić jak można zrobić samemu. Jeśli obejdzie się bez przecinania ścieżek to wolałbym sam to zrobić.

5. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  6. Evel

Evel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Mam ten sam problem, wyświetla mi się komunikat, że aktualizacja jest nieudana i należy włożyć płytę, by spróbować ponownie. Nie chcę robić aktualizacji, bo wiem że od nowa będe musiał przerabiać konsolę. Jest jakaś możliwość cofnięcia tego? czy muszę zrobić tego update'a?

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    musisz przerobke juz straciles

8. Evel

Evel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Hmm, no to ładnie :/ Na szczęście mam info, że można u znajomego wgrać już najnowszy flash LT+ 2.0. Dobrze mieć specjalistów, dla mnie to czarna magia... A tak bardzo chciałem zagrać jeszcze dziś w Dead Rising 2 i PES'a 2012.

9. Acquario

Acquario Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ano, przydaloby sie. Cala operacja zgrabniej wtedy przebiega.

11. Evel

Evel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Hmm, skoro przeróbka poszła, czy jest ona wciąż do wykrycia? Czy mogę bez problemu korzystać z XBL?

Wczytywanie...

Poleć forum