1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Oli6719, Czerwiec 27, 2012.

1. Oli6719

Oli6719 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to mój pierwszy post i chce z góry przeprosić za wszystkie błędy które popełnie w tym temacie

Posiadam konsole Xbox 360 slim została on kupiona rok temu konsolke mam w sląsku lecz przebywam teraz w gdansku chciał bym ją przerobić ale nie wiem jak?gdzie?i za ile? chciał bym sie tez dowiedziec jak zgrywa się gry i na jakich płytach na czas dzisiejszy nie mam dostepu do konsoli będe mieć za tydz więc nie wiem czy przerobić w sląsku czy morze w gdańsku
    Ps; wiem ze morze juz było wiele takich tematów i ze wujek google nie gryzie ale jestem taki tępy że po prostu sięgam pomocy tutaj :):)::):):):):):):):

Wczytywanie...

Poleć forum