1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wukey, Listopad 1, 2009.

1. wukey

wukey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam xboxa 360 liteon kupiony w grudniu 2008 i kilka pytań:rolleyes: Mam zamiar przerobić xboxa na ix 1.61 gdy juz będzie dostępny (a może już jest). Czy po przerobieniu na ix 1.61 wszystkie gry będą działać(przynajmniej przez jakis czas) bez Stealth Patchów i innych cudowań?. Nie zależy mi na grze przez neta i chodzi mi o to czy będę mógł poprostu zassać gre wypalić odpowiednimi sposabami na płycie i grać?. Ostatnie pytanie...Czy po przerobieniu xboxa oryginalne gry nadal będą działać bezproblemowo? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jak na razie nie ma dostępnej przeróbki 1.61 na lite-ona. Gry bez Stealth Patches nie odpalisz na iXtreme. Z twojego postu wywnioskowałem że zamierzasz ściągać gry z internetu, to nie masz czego się obawiać ponieważ prawie wszystkie gry z działu na forum posiadają Stealth Patches. Co do twojego ostatniego pytania to TAK po przerobieniu konsoli oryginalne gry będą dalej działać bezproblemowo.

Pozdrawiam

4. diukus

diukus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Ostatnio pojawilo sie troche banow, wiec z gra przez neta narazie bym sie wstrzymał.
    Poczekaj na 1.61, ma wyjsc jakos na poczatku listopada.
    Pozdrawiam

5. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja miałem zamiar przerabiać swojego xboxa też z napędem lite-on i gość mi powiedział że nowy xtreme ma wyjść na dniach, w tym lub przyszłym tygodniu. Co do banów to jak np będę sobie grał w COD MW 2 pirackiego z odpiętym kablem od neta to nie grozi mi żaden ban?

6. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    To kiedy bedzie flash do reszty napedow to nikt nie wie, co do neta to mozesz grac spokojnie tylko bez zrzucania gry na hdd nie grozi ci ban.

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    niekoniecznie, wiele osob gra z dysku i jest ok ;) Ja mam zlota zasade - zadnego grania przed premiera. I od 2 lat spokoj ;)

8. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Czyli panowie wymieńcie mi parę zasad takich aby nie dostać bana. Wiecie ostrożności nigdy za wiele.
    1. Najlepiej odpiąć kabel od neta
    2. Nigdy nie grać przed premierą
    3. Nigdy nie grać przez live
    4. Nigdy nie grać w gry z dysku
    Czy jeszcze coś :p?
    I mam jeszcze jedno pytanko. Gosć od flashowania mówił mi że po przerobieniu xboxa nie traci się gwarancji, bo nie narusza jakiejś plomby czy coś takiego. A z tego co widzę to ma 400 pozytywnych komentarzy i 0 negatywów

9. sebpl

sebpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolsztyn
    Ja zawsze stosuję się do zasady bezpiecznych kopii. Sprawdzam w abgx (dopiero gdy dodana jest gra do ich DATABASE). po wypaleniu również sprawdzam w ABGX ponieważ podczas palenia mogą pojawić się błędy. Trzymam się naturalnie zasady, by nie uruchamiać gry przed premierą. A jesli chodzi o zgrywanie kopii na dysk przy wykorzystaniu opcji w NXE to jakoś też w to nie wierze aczkolwiek żadnego potwierdzenia na to nigdzie na scenie nie znalazłem

Wczytywanie...

Poleć forum