1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zabijaqa, Wrzesień 11, 2010.

1. Zabijaqa

Zabijaqa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema !
    Będę chciał przerobić konsolę na południu polski :) Proszę pisać na PW ja podam dokładniejsze dane a wy mi namiary ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. Zabijaqa

Zabijaqa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok thx
    to mam pytanie :
    jak kupie internet na miesiąc i mi nie zbanują to opłaca się na cały rok już kupić czy na 1miesiąc kupować ciągle ?? bo jak zbanują a ma się neta na rok to kasa w błoto ;)

5. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kup sobie pare razy na miesiąc , a jak nie jesteś pewny co do bana to kupuj kody 48h. Kosztują około 2zł na allegro.

6. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Najlepiej nie przerabiaj^^
    a jak juz musisz to nie kupuj na rok bo stracisz tylko kase... ew mozesz kupic na 3miecha puki daleko do wave
    Ale zawsze 1m-c bdzie bezpieczniej

Wczytywanie...

Poleć forum