1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawelbizu, Lipiec 2, 2012.

1. pawelbizu

pawelbizu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Honolulu
    Witam wszystkich
    Dawno nie odwiedzałem tej strony i w temacie przeróbki konsoli jestem w obecnej chwili kompletnie zielony, wiec mam pytanie.
    Konsole xbox360 lite kupiłem 2 lata temu z przeróbką lt.1.1. Konsola była wykorzystywana przeze mnie do grania tylko offline. Już od ponad roku nie gram w najnowsze tytuły: 1)z braku czasu, 2) z przyczyn przeróbki.
    Powracam do wirtualnego świata i pytam jaka przeróbka będzie najlepsza do mojej konsoli? Ostatnią grą zainstalowana przez mnie był Dirt3 który "wgrał nowe wizualizacje i grafike na xboxie" (po tym czasie nie szły mi cod: bo i mw2). Chcę aby można było pograć w wszystkie najnowsze gry oraz te starsze typu: cod: black ops i mw2. Jeszcze jedno pytanie: czy do przeróbki konsoli potrzebne są klucze, pliki, kody (nie wiem jak to określić) poprzedniej przeróbki ?? Konsole wysyłam na Śląsk do Katowic, gdyż tam jest sprawdzony serwis. Proszę o udzielenie odpoiweidz.
    Serdecznie pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. pk_14

pk_14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dołączam się do tematu. Czy ktoś mógłby mi jak najdokładniej wytłumaczyć jakie są rodzaje przeróbek ,jak się przerabia ,zalety i wady itd.?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rgh gry wlacza sie z hdd/usb
    Rgh brak możliwości xbox live

Flash napędu gry wlaczamy tak jak w przypadku oryginałów. Do zainstalowania gier na hdd potrzebna nagrywarka liteon ihas

Dual nand polaczenie dwoch konsol w jedną
    Jedna pamięć do oryginałów xbox live
    Druga pamięć rgh do singleplayer

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. pk_14

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze, czy mógłbyś jeszcze dokładniej wytłumaczyć jak to zrobić np. jakiś poradnik i/oraz czy można przeróbkę zrobić samemu w domu (to interesowało by mnie najbardziej ,gdyż jestem ze wsi i ewentualnie do jakiegoś speca musiałbym jechać kilkadziesiąt kilometrów ,jeszcze się nie orientowałem dokładnie) ,także gdyby udało mi się samemu przerobić nie musiał bym płacić. Czy na oryginalnej nie przerobionej konsoli można odpalać kopie gier np. z dysku czy poprzez usb?
    Jakie wersje konsoli najbardziej byś polecał? Jeszcze na koniec mógłbyś podać jakie ewentualnie usterki można spotkać w danym modelu typu rrod it. oraz wyjaśnić co ów błąd powoduje i jak się go pozbyć ,ponieważ jestem świeży w tym temacie i nie bardzo się orientuję.:tears_of_joy:

7. gomezja

gomezja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krapkowice
    Jezeli zalozyles ten temat bo nie znalalzles/nie szukales poradnikow jak to zrobic na tym forum, nie bierz sie za przerobke...polegniesz

8. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JPRDL! Ty nie raczyłeś nawet pomyśleć o wejściu do JAKIEGOKOLWIEK tematu na tym forum...

EDIT:
    Przeróbka: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/przerobka-wa-ne-wejd-43546/
    http://xboxforum.pl/firmware-155/ixtreme-lite-touch-3-0-a-115244/

NA co zwrócić uwagę: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/poradnik-na-co-zwrocic-uwage-przy-kupnie-xboxa360-60173/ + Każdy Slim jest bardzo dobrej jakości chyba, że chcesz przerabiać to musisz mieć wyprodukowany przed jakąś konkretną datą (nie pamiętam jaką)

Po to jest przeróbka, żeby móc puszczać kopie gier... Dzięki innej przeróbce puszczasz prosto z dysku.

I specjalnie dla ciebie bo tego potrzebujesz: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/jak-uzywac-szukajki-poradnik-51677/

9. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No bo poco ma używać wyszukiwarki przecież to takie czasochłonne i trudne.
    A do tego trzeba czytać posty i tematy- to już masakra jakąś jest.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

10. pk_14

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wbiłem wczoraj na kilka tematów ,ale chcę się dowiedzieć o różnych sposobach przeróbek i wybrać dla siebie najlepszy ,a dodatkowo tutaj mogę zadawać ewentualne pytania ,bo mam ich wiele.

11. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    akir ci napisał jakie są rodzaje i co dają, po wiecej idz do odpowiednich dzialów zanim ten temat zniknie

Wczytywanie...

Poleć forum