Przeróbka - > Legal, pytanie

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie jak na nooba przystało, ale proszę o odpowiedź bo mi zaoszczędzi parę złotych

mam obecnie wgrany iextreme 1.5, najnowszy dash, bo bawiłem się z AC: Brotherhood, sprawdziłem konsolę XVal 2.0 który rzekomo podaje niemalże pewniak czy konsola o danej wartości X jest zbanowana czy oflagowana. Parę osób pisało o fladze AP 2.5 Failed, jednak u mnie podaje że jest clear. Czy przy powrocie do oryginalnego Flash'a (bądź jeśli się nie da), wmontowani niesflashowanego napędu, ma szansę na BANa czy raczej będzie czysta ?

edit: damn, nie ten dział :( prosiłbym o przeniesienie, albo usunięcie to napiszę w prawidłowym :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szansa jest zawsze, ale jezeli nigdy nie podlaczales sie z przerobka na XBL to sa duze szanse.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
można przywrócic oryginalne firmware w napędzie
i jak @touch! napisał jeżeli nie podłaczałeś sie do XBL to szanse
na bana są nikłe....
 

quba 22

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy, że masz oryginalny flash napedu, to wtedy możesz go wgrac do nowego napedu i wtedy tak jak już wyżej koledzy pisali, szanse na bana sa nikłe :)
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy, że masz oryginalny flash napedu, to wtedy możesz go wgrac do nowego napedu i wtedy tak jak już wyżej koledzy pisali, szanse na bana sa nikłe :)
Konsole kupiłem już przerobioną. Więc chyba nie.
Gdzieś czytałem że wystarczy podmienić DVD-key, który jest przy starym napędzie mimo przerobionego flash'a.
Prosiłbym o wyjaśnienie co i jak
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam takie pytanko.... przerabiając konsolę mając iX 1.5 (z tym flashem było cos lutowane w napędzie) gdy wgram LT+ i np. podepnę się do sieci to mnie zbanują?
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Zbanują po pewnym czasie, teraz gdy święta się zbliżają szansa jest duża, a ciekawość jeszcze większa :)
 

Do góry Bottom