1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka - Legniaca i okolice.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pulpido, Styczeń 11, 2011.

1. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Witam. Nie wiem czy pisze temat w dobrym dziale, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Przechodząc do tematu, mam pytanie odnośnie przeróbki x'a. Mój kuzyn miał kiedyś przerobionego xboxa, potem zapaliły mu się te 3 czerwone diody (nie pamiętam jak to się fachowo nazywa ;s ), odesłał do MS i przysłali mu nowego. Jeśli z tyłu na naklejce piszę 2009, to jaki jest napęd? Da się to jakoś inaczej sprawdzić niż po dacie? Pisze ten temat, bo od dłuższego czasu szukam kogoś kto przerabia xboxy (chodzi mi o x360 premium) w Legnicy bądź okolicach. Ew. Wrocław. Od dłuższego czasu szukam na allegro ale nikt się nie ogłasza. Znalazłem kogoś w pobliskim mieście, ale oni są tylko pośrednikami. Wysyłają gdzieś x'a i biorą za to 130-160 zł (trochę drogo ;s ja za przerobienie swojego zapłaciłem 80), w zależności od napędu. Tak więc, orientuje się ktoś czy w Legnicy, okolicach bądź we wrocku przerabia ktoś x'y? Mogę prosić o namiary? Nr. gg czy coś w ten deseń.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na allegro jest przeróbka w POLKOWICACH, we wrocku juz masz na 100%

4. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    co wpisałeś w szukajce na allegro, że znalazłeś w polkowicach?
    Już znalazłem. Dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum