1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeróbka liteon 74580c - bad serial data

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez badray, Październik 9, 2010.

1. badray

badray Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    męczę się już trzeci dzień z tym napędem.

Otóż zrobiłem własnego speara który jest zawarty w tut: http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jak-wykonac-samemu-probe-spear-do-liteona-tutorial-40125-2.html

Na marginesie: wcześniej przerabiałem(tzn tydzień temu), napęd BenQ i poszło bez problemu.

Podłaczam, 'probe-a' do com1, dvd rom do portu SATA (mam chipset VIA), zasilanie od xboxa.

Co robię:
    -Przy wyłączonym komputerze włączam Xboxa, robię ten trick z tacką wysuniętą do -połowy.
    -przystawiam igłę z 'probe-m' do punktu R707
    -włączam jungle flasher(napęd jest wykrywany poprawnie w programie), klikam w DVDkey32 program przymierza się do zczytywania i wyskakuje błąd: Warning! BAD SERIAL DATA. Google też nie zawiele pomaga.

Próbowałem już na wiele sposobów nawet sprawdzałem układ który zrobiłem, jest sprawny(z tym jeszcze bym się zastanowił, próbuję poszukać i zamienić tranzystor na inny). Na forum nie spotkałem się z podonym problemem, dlatego też piszę. Ktoś może spotkał się z takim czymś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    takich problemów było wiele opisanych
    rozwiazaniem jest użycie DosFlash-a 1.8 ,zamiast JF

Wczytywanie...